Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / Ремонтні роботи на тернопільській набережній завершили

Ремонтні роботи на тернопільській набережній завершили

Як і було заплановано, до Дня міста завершили четверту чергу робіт по реконструкції набережної Тернопільського ставу. Олеся  з подругою повернулися із канікул. І вже встигли оцінити ремонт найпопулярнішого місця для прогулянок.

ОЛЕСЯ ЯРОВА, прогулюється набережною:

«Подобається. Я б сказала, що це набагато краще, ніж було швидше».

Щоб оновити набережну, кажуть у міськраді,  витратили майже 14 мільйонів 800 тисяч гривень.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Вдалося повністю по-новому укріпити берег, замінити існуюче раніше асфальтне покриття, яке було в поганому стані на нову бруківку, зробити нову огорожу, зробити освітлення і облаштувати пішохідні ділянки і ділянки для велосипедистів».

Поряд із набережною додатково облаштували доріжки і оновили місце, де традиційно освячують воду. Тут роботи ще продовжуватимуть, адже планують викласти мозаїку. Над нею сьогодні працюють тернопільські художники.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«На жаль, понад 40 років набережна взагалі не піддавалася ремонтним реконструкціям, тому об’єм робіт був дуже значний. Відповідно, значний об’єм фінансування. Але протягом кожного року, протягом 4 років нам вдалося поетапно відремонтувати, повністю зробити нову набережну. Оновити її від Острівка закоханих і аж до Надставної церкви».

Реконструкцію набережної планують продовжити, але вже у наступні роки. Оновлюватимуть дорогу в напрямку від острівця закоханих до пивзаводу.

Автор: admin

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top