Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернополянам запропонували ескізний проект нової маршрутної мережі

Тернополянам запропонували ескізний проект нової маршрутної мережі

Придбання більше двох десятків тролейбусів та побудова нових тролейбусних ліній змусила задуматися над зміною існуючої маршрутної мережі. За це завдання в місті взялися кілька місяців тому і вже готові представити попередні результати.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Зараз ця мережа пройшла погодження, обговорення з перевізниками міста Тернополя, тепер ми хочемо її презентувати тернополянам, для того, щоб мешканці дали свої пропозиції, що потрібно змінити, добавити чи врахувати при запуску її в роботу. Тому сьогодні ми її презентуємо. Вона буде із сьогоднішнього дня на сайті міської ради і ми чекаємо протягом 2015 року ваші звернення, пропозиції, побажання, для того, щоб врахувати їх, і вже оголосити конкурс для перевізників на нову транспортну мережу».

Розробляла її створена для цього робоча комісія, до якої увійшли і спеціалісти «Львівської політехніки». Завдання, які ставили перед собою проектанти, це в першу чергу задовольнити потреби жителів міста, зокрема надати альтернативний, дешевший транспорт, а також врахувати інтереси перевізників.

ВІТАЛІЙ МАЗУР, проектант нової маршрутної мережі

«Наявність двох видів транспорту – це обов’язкова умова для стабільного функціонування пасажирської транспортної системи міста. Особливо, в умовах коливань цін на пальне і на електроенергію. Ми хочемо створити таку пасажирську транспортну систему, яка при різних дестабілізуючих факторах все одно успішно функціонувала б».

Таким чином у новій мережі ліквідують автобусні маршрути 1 та 1А, натомість, їх замінить перший тролейбусний маршрут.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку

«Буде перший маршрут курсувати з вулиці Карпенка, через вулицю Миру, Дружби, через греблю, з поворотом направо, на Живова.Через вулицю Острозького, Шептицького, Живова, дальше по вулиці Острозького і з поворотом направо біля політехнічного інституту і по маршруту, як раніше курсував».

З’явиться також новий маршрут №4, для якого нещодавно побудували тролейбусну лінію. До 20 жовтня його планують запустити в експериментальному режимі.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку

«З вулиці Живова, тобто від ринку, через вулицю Острозького, вулицю Гоголя до залізничного вокзалу. Із залізничного вокзалу по проспекту Злуки, до кінця проспекту з поворотом направо на вулицю 15 квітня, через Збаразький поворот, по вулиці Протасевича і з поворотом на вулицю Довженка. Буде повертати на Лесі Українки, по вулиці Слівенській, по проспекту Степана Бандери, і по вулиці Острозького, по вулиці Шептицького на ринок».

Решту тролейбусних маршрутів змін не зазнали, на відміну від автобусних. Окрім ліквідації 1 та 1А, інакше їздитиме 12-й, через вулицю Миру.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку

«8, 18 і 31 сьогодні вони пролягають аж до залізобетонного заводу. У зв’язку з тим, що практично там відсутній на таку велетенську кількість автобусів пасажиропотік. Тому, ці три маршрути будуть повернуті зразу на вулицю Енергетичну, як вони працювали в попередньому часі».

Водночас, в планах прокласти новий маршрут на вулицю Чернівецьку, ймовірно, це буде 36 номер. Відповідна проектно-кошторисна документація вже замовлена каже Ігор Мединський. Нагадуємо, ескіз проекту можна переглянути на сайті міської ради і внести свої зауваження та пропозиції.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top