Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернополяни дали оцінку сутичкам під Верховною Радою

Тернополяни дали оцінку сутичкам під Верховною Радою

Пікет, що переріс у сутички зі смертельними наслідками сколихнув всю Україну. Про жахіття, які творилися під стінами парламенту, сьогодні говорять не лише в столиці, а й у кожному куточку держави. Тернополяни теж не осторонь цих подій. Вони засуджують застосування сили представником ВО «Свобода», якого ще вчора затримали міліціонери. Проблеми, на думку пересічних городян, потрібно вирішувати мирно.

ЯРОСЛАВА – тернополянка

«То всьо роблять агенти Путіна, щоби безлад тут зробити в нас. Та де ж таке під парламентом? Та я слухала те, і ввечері, і вранці чула – та де вже депутатам під парламентом? Це вже безладдя таке робиться, щоби безлад зробити навіть під парламентом, не то що дальше. То всьо робота Путіна і тих сепаратистів».

АНДРІЙ – тернополянин

«Те, що загинула людина, це погано. А все остальне – я не можу дати оцінки».

НАТАЛІЯ – тернополянка

«Ми всі маємо залишатися людьми, якщо чесно».

ОЛЕКСІЙ – тернополянин

«Це вже крайні міри, таке не варто робити – кидати гранати. А вирішувати іншими способами».

МАРІЯ – тернополянка

«Всі проблеми і всі питання треба вирішувати мирним шляхом, не кидати, щоб не було жертв, не кидати всяких гранат, вибуховонебезпечних предметів. І все треба вирішувати полюбовно, мирним шляхом, ніяких провокацій, тому що, на мою думку, це була провокація від тих сил, яким це вигідно, дестабілізувати обстановку в країні ще більше, ніж вона зараз є».

Свою офіційну позицію щодо подій у Києві на своїй сторінці у Фейсбук оприлюднив і міський голова Тернополя.

 «Лише слідство і суд можуть різносторонньо пояснити і оцінити – що і чому відбулось насправді під стінами ВРУ 31 серпня 2015 року. Проте вже зараз очевидно – відбулась кривава провокація, яка вигідна лише ворогам України, які понад усе прагуть посіяти розбрат та дискредитувати патріотів.»

Абсолютною дикістю назвав Сергій Надал загибель хлопця на протесті. І висловив сподівання на чесне, всестороннє розслідування і покарання справжніх винуватців. До слова, станом на сьогоднішній день вже відомо про трьох загиблих солдат Нацгвардії.

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top