Ви знаходитесь: Головна / Новини / суспільство / Тернополяни зайняли 2-ге місце в чемпіонаті світу з вуличного футболу

Тернополяни зайняли 2-ге місце в чемпіонаті світу з вуличного футболу

Тернопільська команда з вуличного футболу днями повернулася із Нідерландів. Футболісти привезли почесне 2-ге місце із чемпіонату світу. І матчами, і поїздкою, кажуть задоволені.

ТАРАС ПЛІС, футболіст:

«Організація дуже. Дуже-дуже. Всьо для нас зробили. Дуже багато команд, сильних команд, нам вдалося зайняти це 2-ге місце. Це для нас то саме, що перше, бо ми дуже мало тренувалися, в нас нема таких майданчиків з бортами, але нам це вдалося. Ну, задоволені всі дуже сильно».

ЯРОСЛАВ НЕСТОРОВИЧ, координатор національної збірної України з вуличного футболу:

«Взуття ми взяли не то.  Тому що не думали, що там такі сильні дощі в Амстердамі будуть. Всі побачили, що наші хлопці ковзаються, як на ковзанах, падають. І тренери тих команд, в яких ми виграли, там – Португалії, Ірландії, підійшли до організаторів, звернулися, організатори нам купили взуття, подарували нам взуття новеньке – Umbro. Так що нам, завдяки тому взуттю ми здобули такий результат. Якби не взуття  – ми вже нічо не могли зробити, тому що там кожен день дощ і неможливо грати».

Чемпіонат проходив у кілька етапів. В першій групі наша збірна обіграла португальців, швейцарців, ірландців, гранадців і данців. У наступному етапі грали в групі із Росією, Зімбабве, Намібією та Чилі.

ТАРАС ПЛІС, футболіст:

«Потім в нас попалася в ¼ фіналу команда з Румунії, ми їх обіграли 6:1.  І в півфіналі ми грали з Бразилією. Бразилію ми обіграли 3:2. Ну, і в фіналі ми зустрілися з Мексикою, але Мексика, ну, команда дуже готувалася. Вони розказували цілий рік готувалися до цього чемпіонату світу і ми їм програли 5:2. Ну, але старалися, як могли».

Координатор національної збірної України з вуличного футболу розповідає, окрім того, що чемпіонат організували на високому рівні, приємно здивувала і загальна атмосфера та вболівальники.

ЯРОСЛАВ НЕСТОРОВИЧ, координатор національної збірної України з вуличного футболу:

«На чемпіонаті світу, що там цікаво, що в основному 70% публіки всі вболівали за нас, за Україну. Привітав нас король Голландії, мер міста Амстердама. Ну, крім Бразилії, то Португалія за нас вболівала, Росія там навіть за нас вболівала. Ну, багато там за нас вболівали. Всі хотіли, щоб ми виграли. Вкінці чуть-чуть не хватило сили, трошки майстерності і в фіналі поступилися збірній Мексиці».

 

Автор: Наталія Єднак

Наталія Єднак

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top