Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільська біатлоністка отримала почесну відзнаку Кабміну

Тернопільська біатлоністка отримала почесну відзнаку Кабміну

Половину свого життя 20-річна Анастасія Меркушина присвятила спорту. Тернопільська біатлоністка неодноразово виборювала золото та срібло на чемпіонатах Європи та світу серед юніорів. І сьогодні за свої спортивні досягнення дівчина отримала диплом лауреата премії та почесну відзнаку Кабінету Міністрів.

АНАСТАСІЯ МЕРКУШИНА, біатлоністка

«Я завжди жартую. Ось мені 20 років і ще 9 місяців в утробі матері, тобто, я народилася на лижах. Моя мама спортсменка. Когось вчили ходити, мене вчили зразу кататися на лижах. Це моє життя і я, скажемо, змалечку. Професійно я займаюся вже 10 років, тобто, серйозні навантаження виконую».

Кожна медаль для тернополянки особлива. Оскільки потребує, стверджує біатлоністка, неабияких зусиль.

АНАСТАСІЯ МЕРКУШИНА, біатлоністка

«Найбільше досягнення це, звісно, медалі з чемпіонату світу, в естафетній гонці золото, зі зимового юнацького чемпіонату світу. Просто важко пригадати, багато було. І з олімпійського фестивалю медалі. Не можна рівняти різні змагання. Кожна медаль – це якась робота. І навіть найменший там чемпіонат України, щоб так легко його виграти, для цього треба зробити дуже багато».

Сьогодні тернополянка частково тренується закордоном, але прагне, щоби біатлон належно розвивався і в Україні.

АНАСТАСІЯ МЕРКУШИНА, біатлоністка

«Звісно, хочеться працювати на нашій землі. Звісно, збори закордоном це цікаво, це якась зміна, але коли тренуєшся на своїй рідній землі, це абсолютно інші відчуття, це абсолютно інше налаштування на тренування».

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top