Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / Тернопіль – без гарячої води

Тернопіль – без гарячої води

Від учора у кранах тернополян – лише холодна вода. Постачання гарячої, пояснюють у «Тернопільміськтеплокомуненерго», змушені були припинити. Причиною став борг підприємства.

АНДРІЙ ЧУМАК, директор КП «Тернопільміськтеплокомуненерго»

«На сьогоднішній день ми винні 2 мільйони за електроенергію. У зв’язку з тим, ми, на жаль, з такою нехорошою періодичністю опиняємось перед проблемами, пов’язаними з фінансовим станом підприємства. Якщо попередній раз це було пов’язано з електроенергією, то на сьогоднішній день ми зіткнулись з проблемами, пов’язаними з вчасною виплатою заробітної плати».

Нагадаємо, через заборгованість на початку липня «Тернопільміськтеплокомуненерго» уже припиняло гаряче водопостачання у домівки тернополян.

АНДРІЙ ЧУМАК, директор КП «Тернопільміськтеплокомуненерго»

«Минулий раз з допомогою міської ради, яка виділила кошти, ми проблеми грудня місяця закрили і змогли забезпечити протягом серпня і другої половини липня надання послуг гарячого водопостачання».

Сьогодні ж сума заборгованості для міського бюджету не підйомна. Тому тепловики шукають інші варіанти.

АНДРІЙ ЧУМАК, директор КП «Тернопільміськтеплокомуненерго»

«Підприємство звернулося за кредитом до одного з державних банків. І підприємство звернулося в податкову адміністрацію з проханням повернути частину податкового кредиту, який існує вже декілька років на підприємстві. На жаль, процедури, встановлені в банку, тривають вже 4 місяці. Ми очікували відповіді в першій половині липня. Відповідь до цих пір не отримали».

На величину боргу, зауважують у підприємстві теплових мереж, суттєво повпливало і збільшення тарифів.

АНДРІЙ ЧУМАК, директор КП «Тернопільміськтеплокомуненерго»

«Тарифи за електроенергію з 1 серпня, у повірянні з тими, які передбачені в нашому тарифі за гарячу воду, зросли на 31 відсоток. Була 1 гривня 40, тепер 1 гривня 87».

Незважаючи на заборгованість, гаряче водопостачання, обіцяють у «Тернопільміськтеплокомуненерго», намагатимуться відновити за кілька днів. Та не обіцяють, що така ж ситуація не повторюватиметься і надалі.

Автор: Олена Юрик

1 коментар

  1. Потрібно звільнити неефективне керівництво.

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top