Ви знаходитесь: Головна / Новини / суспільство / ТНЕУ оновить стадіон в Кутківцях

ТНЕУ оновить стадіон в Кутківцях

17-го вересня представники громади Кутківець спілкувалися із міським головою на теми, які їх цікавлять найбільше.

 ПЕТРО БОЛЄЩУК, голова ГО «Громада Кутківець»:

«Почалися ремонти дороги на Тернопільській вулиці, але ще не закінчився. Питалися про вулицю Тернопільську, мер нас запевнив, що буде зустріч, і він зробить дорогу до школи 25-ї по вулиці Хліборобній, також інші питання, по інших дорогах. Громада Кутківець була дуже стурбована ситуацією, що передали стадіон для будівництва спортивного комплексу, де не було зазначено в рішенні для чого передали. Сьогодні ми добилися того, що в рішенні буде зазначено, що це буде об’єкт спільного використання».

Міський голова розповів, в планах  – оновлення стадіону та приведення його у належний стан. Є можливість це зробити не витрачаючи бюджетних коштів.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Економічний університет готовий взяти ці витрати на себе – збудувати там сучасний новий стадіон. І сьогодні йде мова про те, що ця земельна ділянка може бути виділена для потреб економічного університету. Роботи ще не починаються, тому що економічний університет ще не оформив до кінця всю документацію. Після того як буде завершена проектна документація вже можна буде говорити. Якщо дивитися реально, то це вже перспектива швидше всього 2016 року. Тобто в 15-му році можна оформити необхідну документацію, і вже почати працювати з 2016 року».

 

Автор: Наталія Єднак

Наталія Єднак

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top