Ви знаходитесь: Головна / Новини / У капеланів – своє приміщення

У капеланів – своє приміщення

У капеланів – своє приміщення. Знаходиться воно у колишньому готелі «Україна». І слугуватиме невелика кімната так званим представництвом водночас як для військових священників, так і для козацької організації. Там, розповідають, прийматимуть гостей і допомагатимуть бійцям. Загалом же на передовій перебуває четверо військових капеланів від Тернопільської єпархії Української Православної Церкви, а саме – в луганських Новоайдарі та Щасті.

В’ЯЧЕСЛАВ КІЗІЛОВ, старший військовий капелан Тернопільської області

«Потреба є в тому, щоби наші священики, військові капелани були поруч з бійцями. І обов’язок кожного священика бути там з ними, виконувати богослужіння, спілкуватись. Мені дуже приємно, що вони нічого не бояться. Це саме головне. Знаєте, паніки немає. Вони приїхали, вони впевнені в собі. Ну, і, звісно, солдати ще впевненіші стають».

Роль військових капеланів на Сході підтверджують і самі бійці.

АНДРІЙ «СОКІЛ» СТОЙКО, боєць АТО

«Військовий капелан, як би там не було, це той духівник, який завжди має свою підтримку, для нас завжди необхідний в тяжку хвилину, коли це потрібно. Як би не було, без них, без його допомоги буде набагато важче, без їхніх молитов, без їхньої підтримки. Так само як і тут, без ваших молитов це дуже важко, як би не було».

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top