Ви знаходитесь: Головна / Новини / У сфері державної реєстрації – законодавчі нововведення

У сфері державної реєстрації – законодавчі нововведення

Одним із нововведень Верховної Ради у сфері державної реєстрації став Закон, прийнятий цьогоріч у лютому, який покликаний спростити умови ведення бізнесу. А точніше – прийняттям заяви та видачею документів тепер займатимуться не реєстратори, а органи місцевого самоврядування, тобто ЦНАПи. Вступить у дію Закон уже з наступного місяця.

ВОЛОДИМИР ДІДИЧ, начальник реєстраційної служби Тернопільського міського управління юстиції

«З 4 жовтня заяви на реєстрацію прав на нерухоме майно і всіх пов’язаних з цим речових прав, а також реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, будуть прийматися Центри надання адміністративних послуг, який знаходиться в нас в місті Тернопіль, на вулиці Острозького. Там же будуть людям і видаватися ці документи».

Серед нововведень і ще один Закон, до виконання якого у реєстраційній службі особливо уважні. Оскільки він передбачає, що до 24 вересня включно юридична особа повинна подати державному реєстратору інформацію про свого кінцевого бенефіціарного власника.

ВОЛОДИМИР ДІДИЧ, начальник реєстраційної служби Тернопільського міського управління юстиції

«Закінчується вже крайній термін на внесення цих змін. На сьогоднішній день в місті Тернопіль не внесли таких змін біля тисячі юридичних осіб. Відповідальність за невнесення цих змін доволі значна: від 5 тисяч штрафні санкції. Тому просимо звернутися сюди на Київську, 3а і внести ці зміни».

ЄВГЕНІЯ БЕРЕШ, нач. відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців реєстраційної служби міського управління юстиції

«Ми б рекомендували для всіх юридичних осіб без урахування релігійних організацій, адвокатських об’єднань, торгово-промислових палат, творчих спілок і їх місцевих осередків, органів державної влади, органів комунальної влади, державних і комунальних підприємств, які не подають інформацію про себе та політичних партій. Решту осіб ця вимога стосується».

Повинних подати інформацію про свого кінцевого бенефіціарного власника у реєстраційній службі просять не баритися. І задля уникнення черг та інших незручностей звертатись уже в найближчі дні, оскільки, нагадують, часу залишилось не так багато.

ЄВГЕНІЯ БЕРЕШ, нач. відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців реєстраційної служби міського управління юстиції

«На сайті Міністерства юстиції Ви можете завжди знайти реєстраційні картки, встановленого зразка і нове затверджене наказом Міністерства юстиції. Для подання інформації про кінцевого бенефіціарного власника вам необхідно взяти реєстраційну карту №4. Для більш детальної інформації для заповнення ви можете звернутися за адресою вулиця Київська, 3а 401 та 412 кабінет. Окрім того, є ще номер телефону 42-75-12».

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top