Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі відбудеться Свято християнської молоді

У Тернополі відбудеться Свято християнської молоді

Зрозуміти та відчути, що весело проводити час можна і з Богом у серці. Таке завдання ставить перед собою духівництво Греко-католицької церкви, організовуючи у суботу, 26 вересня, Свято християнської молоді.

РОМАН ВАВРУХ, декан Тернопільський

«Сама назва «Свято християнської молоді» – це свято. Свято, в якому молодь зможе відпочити, відпочити, перш-за-все, духовно. Це – свято, в якому молодь зможе разом із Господом порадіти, разом із Господом перебувати. Це також свято і для тих людей, які не приналежні до християнської молоді, ті, які не ходять до храму, ті, які не ведуть християнський спосіб життя. Також запросити їх, щоби показати, що з Господом Богом можливо жити, що з Ним радісно жити».

Християнський захід у Тернополі Греко-католицька церква проводить уперше, а тому, розповідають духівники, відчувають за собою особливу відповідальність. Оскільки прагнуть зробити свято і веселим, і корисним.

ЯРОСЛАВ ШЕВЧУК, відповідальний за організацію Свята християнської молоді

«Увесь захід розпочнеться із Божественної літургії, яка буде також служитися там же відкрито у самому парку імені Тараса Шевченка. Вона буде в особливий спосіб. Там буде організований і пристіл, і такий своєрідний іконостас. Це також все силами молодих людей».

Розпочнеться Божественна літургія о 12 годині. Опісля на молодь чекає низка інших цікавих заходів.

ЯРОСЛАВ ШЕВЧУК, відповідальний за організацію Свята християнської молоді

«Є запрошені різні майстри з рукоділля для того, щоб показати, що ми можемо проявити свою творчість в особливий спосіб через те, що ми можемо зробити своїми руками. Буде проведено десь 5-7 майстер-класів з рукоділля. Окрім цього, буде спортивна локація. Буде катання на катамаранах хто собі бажає, на байдарках».

Кожен зможе обрати те, що йому до вподоби, розповідають священнослужителі. А ще, обіцяють, окрім веселощів, будуть і пізнавальні локації. На кшталт відкритого університету.

ЯРОСЛАВ ШЕВЧУК, відповідальний за організацію Свята християнської молоді

«Най такі основніші лектори, які будуть, – це отець Ігор Махніцький, який буде говорити про «Біблія у житті молоді». Після чого буде, після цієї лекції організовано молитовне читання Святого Письма. І маємо ще також для цього відкритого університету ще одного дуже особливого гостя. Це є отець Андрій Зелінський. Є сам єзуїтом, який фактично з перших днів був капеланом в зоні АТО і є ним до цього часу».

Триватимуть заходи до вісімнадцятої години. Потім, розповідають духівники, розпочнеться молитовна акція. Завершиться загалом же Свято християнської молоді надвечір виступом українських виконавців.

РОМАН ВАВРУХ, декан Тернопільський

«Я, як декан міста Тернополя, хотів би запросити всіх молодих людей і тих, хто чується молодим, на це свято, щоб ми справді там з’єдналися спільно у цій молитві за мир і спокій в Україні, щоб ми також там з’єдналися у цій духовній програмі і також відпочили разом із Господом».

Нагадаємо, відбудеться Свято християнської молоді 26 вересня у парку імені Тараса Шевченка.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top