Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі діти навчаться заробляти та витрачати «єврики»
У Тернополі діти навчаться заробляти та витрачати «єврики»

У Тернополі діти навчаться заробляти та витрачати «єврики»

Спробувати себе у ролі лікаря, пожежника чи журналіста діти зможуть уже в неділю, 20 вересня. У Тернополі відбудеться «Місто професій». Це так звана інтерактивна гра, що дасть змогу малечі не лише обрати майбутній фах, а й навчитись цінувати гроші.

ТЕТЯНА ЛЮЛЬКА, ідеолог інтерактивного дитячого заходу «Місто професій»

«На вході кожна дитина, не залежно від віку, отримає паспорт. Далі вона має можливість влаштуватися на роботу, щоб отримати зарплату. А це – головна суть. Бо дитина, коли попрацює, вона обов’язково, як сумлінний працівник, отримує зарплату. Дитина має не просто працювати відповідально. Ми дуже налаштовуємо наших умовних роботодавців, що відноситися, як до власних дітей. Ви ж хочете, щоб власні діти цінували працю і знали, що гроші так просто не даються, і у мами на карточці, і у тата не просто так з’являються, що вони для цього цілий місяць працюють».

Зароблені гроші діти потім зможуть витратити на солодощі та подарунки. Та, аби купити бажане, малечі доведеться добряче попрацювати і спробувати себе чи не в усіх професіях. А їх, до слова, планують організатори, буде близько тридцяти.

ТЕТЯНА ЛЮЛЬКА, ідеолог інтерактивного дитячого заходу «Місто професій»

«Коли підходять мами, татусі з дітьми. І мами з гаманців дістають наші гроші. І починають вирішувати, що придбати. Коли вже наші працівники магазину умовного починають казати: «Дорослі, це ж гроші, зароблені вашими дітьми. Чому ви ними розпоряджаєтесь? Тому «Місто професій» – це можливість дітям не лише обрати свою власну професію, можливо, майбутню, а «місто професій» – це можливість показати дітям, що таке суспільство».

Навчитись цінувати гроші та познайомитись із професіями, про які до того не чули, – такі головні завдання інтерактивної гри. Для себе, обіцяють організатори «Міста професій», і діти, і батьки почерпнуть багато нового і цікавого. Наприклад, місцеві рятувальники детальніше розкажуть і покажуть, як діють пожежники, кінологи чи вибухотехніки.

ВІКТОР МАСЛЕЙ, начальник УДСНСУ в Тернопільській області

«Переслідуємо мету, в першу чергу, це здобуття практичних навик дітьми в безпеці життєдіяльності. Тобто вони вчаться, як користуватися вогнегасниками, не так, як в школі їм розказують просто на плакатах, вони практично мають можливість одягнути бойовий одяг, каску і своїми руками запустити вогнегасник, погасити відкрите вогнище. Крім цього, мають можливість попрацювати з вибухонебезпечними предметами».

Тернопіль не єдине місто, де проведуть «Місто професій». На черзі ще 23. Наразі захід уже відбувся в Білій Церкві та Вінниці. До інтерактивної гри організатори закликають долучитися не лише діток, а й професіоналів своєї справи, що зможуть наочно продемонструвати переваги обраного фаху.

ВІКТОР ОВЧАРУК, т.в.о. заступника ТОДА

«Я, крім того, що хотів запросити дітей, хочу запросити людей, які мають можливість зімпровізувати якусь професію для того, щоби у дітей був більш широкий спектр розширення професій».

Нагадаємо, відбудеться інтерактивна гра «Місто професій» 20 вересня у парку імені Тараса Шевченка. Родзинкою заходу, до того ж, стане приїзд дружини Президента України, Марини Порошенко.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top