Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі Микола Горбаль представив своє «Повернення»

У Тернополі Микола Горбаль представив своє «Повернення»

Зі своїх 75 більше двох десятків років Микола Горбаль провів у в’язниці та на засланні. Причиною усьому стали проукраїнські настрої письменника. Та це не змусило його, розповідає, опустити руки. Сьогодні пан Микола не тільки успішний автор, а й громадський діяч і політик. Остання його робота – це роман «Повернення», у якому не про що інше, як про Україну.

МИКОЛА ГОРБАЛЬ, автор роману «Повернення»

«Там пишеться про три дощі, пророчих три дощі. Перший дощ – дощ спокути. Україна вже пройшла його. Зараз ми маємо час очищення України від скверни. І третій час благодаті Божої, це – дощ благодаті Божої, який буде. Так що все буде добре, голубонько. Це не ми винні, нас зробила такими злодіями і крадіями ця радянська система».

«Повернення», пояснює автор, це суміш художнього вимислу та власного досвіду, в якому побутують реальні персонажі, такі, як до прикладу, митрополит Андрей Шептицький.

МИКОЛА ГОРБАЛЬ, автор роману «Повернення»

«Це – молодий граф, поляк, католик франкомовний. І раптом приїжджає до Папи Римського і каже, я хочу бути монахом. Як? Доктор має докторський ступінь, доктор права. В нього була можливість збудувати кар’єру в будь-якому університеті Європи, і раптом він йде в українську церкву, він вертається до свого коріння».

Є у «Поверненні» і певні передбачення щодо майбутнього України. І вони, переконує Микола Горбаль, втішні.

Автор: Олена Юрик

1 коментар

  1. Доброго дня!
    Де можна придбати “Повернення” ? В і-неті не знайшов, на жаль…

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top