Ви знаходитесь: Головна / Новини / мистецтво / У Тернополі презентували першу 3D-книгу в Україні

У Тернополі презентували першу 3D-книгу в Україні

Книжка «Небесна Сотня: Історія Нескорених» – результат спільної роботи великої кількості молодих активістів. Ідея її створення з’явилася ще у лютому минулого року, коли центр столиці України більше нагадував поле битви.

ВІТАЛІЙ ДЕМБІЦЬКИЙ, співавтор книги

«Основна мета даної книжки – це вшанувати імя Героїв, які були родом з Тернопільщини, наших співвітчизників. Фактично, це були Герої моїх літ, старші буквально на 2-3 роки, які віддали своє життя за нашу країну, які боролися, які не боялися протистояти цьому режиму».

У книзі – розповіді про всім відому каску Устима Голоднюка, малюнки  Назарія Войтовича, вишиванки Олександра Капіноса, пристрасть до гірських прогулянок Василя Мойсея, статті Ігоря Костенка та лекції в ТНЕУ  Тараса Слободяна. А також історії про їх життя та героїчні вчинки під час подій на Майдані. Ще одна унікальність книги полягає у її форматі. Це є перша в Україні 3D- книга. До неї в комплекті передбачені стерео-окуляри.

 МИХАЙЛО ЖИРІВСЬКИЙ, співавтор книги

«Ми знаходили дизайнерські студії, які могли б таке зробити. Всі фотографії, які взяті, це Андрія Шевчука, який відвідував Майдан. Всі авторські фотографії. І вони спеціальними програмами переводилися в ефект 3D і накладалися під текст. Картинка накладалася під текст».

ВІТАЛІЙ ДЕМБІЦЬКИЙ, співавтор книги

«Саме коли читач вдягає окуляри і бачить це відчуття, ці всі події, всі найактивніші рухи, які були під час Майдану, і щоб він пережив їх, відчув, як тоді було несолодко цим Героям, тим людям, які тоді були, відстоювали наше і своє майбутнє».

Одним із найважчих етапів створення такого видання, був процес збору коштів на її друк. Однак, завдяки небайдужим тернополянам, вдалося випустити у світ тисячу примірників про новітніх українських Героїв.

ОКСАНА МАКСИМЛЮК, кореспондент ІНТБ

«Вони стали першою невинною кров’ю Майдану. Аби ми пам’ятали, якою ціною нашому народу було дано право на самовизначення. В перспективі, на цьому місці стоятиме пам’ятник Героям Небесної Сотні. Саме на його встановлення підуть всі зібрані від продажу 3D- книги кошти».

МИХАЙЛО ЖИРІВСЬКИЙ, співавтор книги

«Всі кошти з книги спрямовані на встановлення пам’ятника Небесної Сотні в місті Тернополі. А вже від об’єму того, скільки ми зможемо зібрати коштів, можна вже буде допомогти воїнам АТО і реабілітованим».

Видавці сподіваються, що книжка «Небесна Сотня: Історія Нескорених» сподобається читачам, і буде потреба у збільшенні тиражу. Наразі, перші враження від неї – схвальні.

ДЖЕЙМС, англієць

«Я купив книгу, бо хочу підтримати цей проект. Це насправді дуже важливо. Той період був дійсно дуже емоційним і важливим для українців. Направду, це було дивовижно. Зрештою, я ніколи раніше не бачив 3D-книг. Тільки 3D-фільми. В чому полягає її ще одна унікальність».

Придбати книгу «Небесна Сотня: Історія Нескорених» у форматі 3D можна вже у більшості книгарень міста.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top