Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / У Тернополі реконструюють бульвар Куліша

У Тернополі реконструюють бульвар Куліша

Бульвар Куліша, що на мікрорайоні Сонячний, – улюблене місце для прогулянки жителів прилеглих будинків. Особливо матерів із дітьми, тут їх завжди вдосталь. І щоби час, проведений на вулиці, зробити веселіший, для маленьких тернополян запланували два нових дитмайданчика. До слова, встановлення одного на бульварі уже розпочали.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Пропозиції були від мешканців стосовно збільшення майданчика, який робиться в другій половині бульвару Куліша. Вони власне враховані. Люди сказали, які саме вони хочуть бачити, які саме там мають бути качелі, які мають бути дитячі розваги. Це враховано. Сьогодні є ще пропозиція від мешканців, де вони просять врахувати їхню думку стосовно збільшення кількості місць для паркування автомобілів. Поки роботи не завершені, можна це врахувати для того, щоб потім не переробляти».

Заплановані на бульварі Куліша й інші реконструкційні роботи.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Зроблено додаткове огородження для тих шкіл, які знаходяться поруч. Почали встановлення дитячого майданчика, заплановано ще один дитячий майданчик з іншого боку бульвару. Крім того, повністю облаштоване і підготовлене місце для встановлення спортивно-силового майданчика».

Відремонтувати прибудинкові території та міжбудинкові проїзди – такі ще пропозиції висловили жителі прилеглих багатоповерхівок. Однак цьогоріч, кажуть у міській раді, навряд чи встигнуть, хоч і намагатимуться привести до ладу міжбудинкові проїзди.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top