Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / У Тернополі ремонтують міжбудинкові проїзди

У Тернополі ремонтують міжбудинкові проїзди

Суха та тепла погода в Тернополі дозволяє активно ремонтувати та проводити благоустрій дворів. Зокрема, протягом місяця планують оновити поточними ремонтами щонайменше 25 міжбудинкових заїздів і проїздів.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Там, де є гірший стан, там робиться в першу чергу. Це, зокрема, і вулиця Живова, 14. І ті проїзди, які відремонтовані зараз на «Канаді», і ті проїзди, які робляться на «Східному» масиві – Протасевича, 4, Протасевича, 6, Лесі Українки і ряд інших проїздів».

Міжбудинковий проїзд на Київській, 10 ремонтують капітально. Раніше поруч оновили двори і підпірну стінку, на незадовільний стан яких нарікали мешканці. Оксана зі сім’єю проживає в прилеглому до ремонтів будинку 10 років. Каже, сьогодні ця територія набагато зручніша і красивіша.

ОКСАНА БИЦЬ, мешканка прилеглого будинку:

«Якщо чесно, тут було дуже незручно ходити, тому що дороги в нас… Їдемо машиною, наприклад, дороги були дуже в ямах. І бордюрів у нас тут не було. Не скажу, що було у нас дуже комфортно. Зараз, бачите, йдуть ремонтні роботи і ми дуже довольні цими ремонтними роботами».

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Оскільки відремонтували вже і двори, і підпірну стінку, то залишати сам проїзд у такому стані було неправильно. Тому треба доробити вже капітальний ремонт цього міждворового проїзду і ця територія буде повністю завершена».

Ремонт одного міждворового заїзду чи проїзду триває в середньому 2 тижні, проте усе залежить від погодніх умов. На облаштування та благоустрій прибудинкових територій у Тернополі виділили близько 30 мільйонів гривень.

Автор: admin

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top