Ви знаходитесь: Головна / Новини / У тернопільських школах пролунав перший дзвоник

У тернопільських школах пролунав перший дзвоник

6-річний Артур сьогодні – першокласник. І забути, який сьогодні день він  не міг, адже чекав його дуже довго.

АРТУР, першокласник:

«Перший дзвоник».

ОКСАНА, мама першокласника:

«Він ходив у недільну школу. Тобто, він це все знає: як поводитися на уроці, що таке перерва, урок, що треба слухати, що вчителька говорить. Він у нас підготовлений, скажімо так. Він питався, коли я вже піду в звичайну школу. І ціле літо питався, скільки залишилося до 1 вересня. Тобто, він хотів».

АРТУР, першокласник:

«Чекав, поки буде перший дзвоник. Мої друзі є».

У 24-ій школі, учнем якої став Артур, Свято першого дзвоника провели енергійно та патріотично. Тут несли шкільний і державний прапори, з квітів учні виклали карту України, а класні керівники випускників ділилися досвідом із колегами, які взяли під опіку першачків. Ведучим свята був сам директор. Нічого незвичного Ігор Каразія в цьому не бачить, адже робить це протягом 7-ми років.

ІГОР КАРАЗІЯ, директор Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №24:

«В 24-ій школі кожен навчальний рік починається тільки з хорошими, радісними, щасливими, нормальними, творчими думками. Тому що підібрався такий колектив, такі вчителі, такі вихователі, такі заступники, такі діти, такі батьки, що я завжди називаю їх найкращими у місті. Тому, напевно, вони  і є найчисельнішими. Наша школа вже є другий рік поспіль найбільшою в місті за кількістю учнів».

Тутешні випускники зі словами директора погоджуються і доповнюють: прощатися зі школою та однокласниками не хочуть. А рік, який залишився, обіцяють використати по максимуму.

АРТЕМ, одинадцятикласник:

«Хочеться ходити в школу. Навіть на ті самі уроки, на ті самі заняття, ті самі гуртки. Завжди хочеться. Є бажання в цей рік, скажем так, наверстати всі свої можливості, всі свої задуми, які ти захотів реалізувати за всі 11 років школи. І хочеться провести цей рік незабутньо».

ВІКТОРІЯ, одинадцятикласниця:

«Скоро починається ще один останній рік, і скоро все закінчиться. Ми сумувати будемо дуже сильно, але надіємося, що цей рік ми проведемо якнайкраще».

У 17-ій школі, що на «Східному», Діана з однокласниками встигли скучити за навчанням і друзями.

ДІАНА, другокласниця:

«Бо весело. І вчишся. Розумна буду!».

ІГОР, другокласник:

«Бо тому, що мене там навчають. Уроки там, математика, читання.

– А буде літературне читання!».

Перший урок провели патріотично.  

СВІТЛАНА ПЕНЗЕЙ, класний керівник 2-А класу:

«Перший урок, як завжди, починаємо із присвяченого Україні, присвяченого тим подіям. Хоча вони і такі суворі, і трошки не такі, які ми б хотіли, але все ж таки налаштовуємося на навчання».

Привітав школярів із Днем знань і міський голова Тернополя Сергій Надал, який навчався у 17-ій школі. Він переконаний, на сьогоднішніх учнях лежить велика відповідальність. Адже усі вони згодом творитимуть майбутнє України.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«І наскільки будете успішними ви, настільки успішною буде наша країна. Хочу окремо звернутися сьогодні до першокласників, до тих, хто найбільш ретельно готувався до сьогоднішнього дня. У вас починається новий, цікавий період вашого життя. Попереду – нові друзі, нові знайомтсва, нові здобутки, нові емоції, нові переживання. Я бажаю вам щоденних успіхів і перемог. Вас, шановні батьки, прошу, підтримайте своїх дітей і вони будуть вас тішити новими здобутками, новими перемогами».

З новими силами та цілями школярі почали новий навчальний рік. Наснаги та щирого бажання дізнаватися щось незвідане бажаємо учням, студентам і усім, спраглим до знань.

 

Автор: admin

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top