Ви знаходитесь: Головна / Новини / мистецтво / У філармонії готуються до нового сезону

У філармонії готуються до нового сезону

У Тернопільській обласній філармонії готуються до нового, вже 76-го концертного сезону. Його відкриття планують на 13 вересня. А поки, колектив активно працює над останніми приготуваннями перед стартом.

Ось так відточує звучання скандинавської музики камерний оркестр Тернопільської філармонії.  Окрім оновленого репертуару, в новому концертному сезоні, колектив отримав і нового диригента.

АНДРІЙ ГОЛОДРИГА, диригент камерного оркестру Тернопільської обласної філармонії

«Вибираємо репертуар, працюємо. Ми зараз в творчих пошуках. В пошуках також і музикантів, і солістів хороших, і солістів хороших, і виконавців. Я розумію, публіка вимагає чогось цікавого, чогось нового. Тобто, класика, класика, вона хороша, класика, вона є вічна, але також хочемо підготувати для наших слухачів серію концертів з класичними піснями в сучасній манері».

Годинами відпрацьовують красиві па і стрункі танцівники ансамблю «Надзбручанка».76-й, за рахунком, концертний сезон вони також розпочнуть зі змін. Новий балетмейстер та репертуар, принесуть нове дихання в постановки, прогнозують учасники колективу.

МИКОЛА ГРУШЕЦЬКИЙ, артист балету Тернопільської обласної філармонії

«З початку нового сезону я думаю в нас будуть трошечки зміни, бо в нас новий керівник, виконувач обов’язків, Ігор Володимирович Барилко, до речі, сьогодні нам його директор представив і ми надіємося, що ми почнемо по-новому дивитися на наш колектив, нове дихання, можливо, нові постановки».

Доторкнутися до прекрасного можна буде вже 13 вересня. Саме тоді відбудеться офіційне відкриття сезону. Яке, пояснює директор філармонії, вирішили провести у стінах драматичного театру. Аби якомога більше людей мали змогу почути витончене сопрано солістки римської опери – Софії Соловій.

ЯРОСЛАВ ЛЕМІШКА, директор Тернопільської обласної філармонії

«Цей раз ми запросили нашу землячку. Вона є родом зі Львова, Софія Соловій, яка вже 15 років живе і працює в Європі. Вона солістка мадридської, римської опери. Я гадаю, що це буде великий і гарний сюрприз для наших тернополян, тому що, це співачка з великої букви».

Однак, сюрпризи для тернополян, обіцяє Ярослав Лемішка, на цьому не завершаться.

ЯРОСЛАВ ЛЕМІШКА, директор Тернопільської обласної філармонії

«Ми цей рік готуємо також сюрпризів дуже багато для наших глядачів. Ми будемо працювати над оперою, в концертному виконанні. Ми, незважаючи на час, не зважаючи на те, що і десь, якісь скорочення проходять і фінансування, також не завжди стабільне, але ми будемо працювати над новими програмами, всі наші колективи творчі, будуть працювати, не поновлювати програми, а просто, робити нові програми».

А поки, заслужений артист України Богдан Іваноньків, разом з хором, наводять на репетиції останні штрихи. Аби новий сезон у філармонії перевершив, як успіхи минулого, так і очікування поціновувачів від майбутнього сезону.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top