Ви знаходитесь: Головна / Новини / мистецтво / 143-річницю з дня народження Соломії Крушельницької відзначали у Тернополі

143-річницю з дня народження Соломії Крушельницької відзначали у Тернополі

Співати із Соломією Крушельницькою вважало за честь чимало оперних виконавців, та пощастило одиницям. Видатна українка, яка своїм талантом підкорила сцени світових театрів, виконуючи партії Пуччіні, Верді,Чайковського та інших відомих композиторів.

НАДІЯ ЗЮБРОВСЬКА, директор меморіального музею Соломії Крушельницької у с. Біла Тернопільського району

«Соломія своїм голосом прославила нашу Україну. Вона несла нашу рідну пісню через увесь світ. Я хочу привітати вас усіх із днем пісні, із днем музики і з днем таланту, адже сьогоднішній день – це не тільки день народження Соломії Крушельницької, це свято всіх творчих людей».

МАРІЯ ФЕДУН, старший науковий працівник меморіального музею Соломії Крушельницької у с. Біла Тернопільського району

«Сьогодні дуже щаслива, адже ви зібралися на її найвеличніше свято, яке в кожної людини є тільки одне. Це – день народження».

Сьогодні городяни відзначають 143 день народження видатної українки та особливо пишаються тим, що Соломія Крушельницька родом із Тернопільщини.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Саме в Тернополі вона відвідала свої перші уроки співу і гри на інструменті. Тернопіль і тернополяни люблять і пам’ятають її. У нас є вулиця Соломії Крушельницької. У нас є чудове училище, яке носить ім’я Соломії Крушельницької. У нас є прекрасний пам’ятник Соломії Крушельницькій, який стоїть і прикрашає центральну частину нашого міста. До речі, це єдиний у світі пам’ятник, який збудований в повний ріст прими. Соломія Крушельницька визнана почесним мешканцем нашого міста Тернополя. Ми любимо, пишаємось гордимось нею. Ми вдячні Господу Богу за таких земляків, які дають нам приклад і дають нам натхнення».

Уродини відомої землячки у Тернополі відзначали як належить – піснею, влаштувавши обабіч пам’ятника Соломії Крушельницькій невеликий концерт. Також до монументу прихильники творчості оперної співачки поклали квіти.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top