Ви знаходитесь: Головна / Новини / 18 вересня тернополянам пропонують бігти задля хорошої мети

18 вересня тернополянам пропонують бігти задля хорошої мети

Направити свої сили на хороші справи пропонують тернополянам організатори “Благодійного марафону”. Другий етап акції відбудеться 18 вересня. Перший раз бігли у травні і зібрали 33 тис. 121 гривню на холтер електроенцефалограф для діток, які хворі епілепсією. Почувши про цілі доброго марафону, фінансово долучилися також громадські діячі з Чернівців, Хмельницького, Коломиї та Києва. І зібрана сума значно зросла.

ВІКТОРІЯ ФАРІОН, організатор «Благодійного марафону»:

«І спільними зусиллями разом ми зібрали ще майже 70 тис. і зараз сума практично 100 тис. зібрана на сьогоднішній день. Тому ми плануємо за другий етап марафону зібрати ще одну третю потрібної суми і таким чином закрити проект. І купити електроенцефалограф на який, власне, ми і збираємо кошти».

2% від усіх захворювань у новонароджених діток cкладає епілепсія, розповідають організатори «Благодійного марафону».

АЛІНА ДЗЮБА, організатор «Благодійного марафону»:

«Недавно до мене звернулася людина, яка допомагала нам в організації, волонтерила. І вона каже, я ніколи не думала, що стикнуся у потребі енцефалографа. У неї маленька племінниця, їй 2 місяці. І вони поїхали в Київ, щоб зробити енцефалограму і зрозуміли, що на не безоплатній основі. А ми боремося за те, щоб купити енцефалограф і щоб лише на безоплатній основі робили обстеження діткам».

Марафон хороших справ розпочнеться о 18 годині на Театральному майдані. Тут можна буде зробити пожертву, отримати браслет благодійника і стати учасником забігу. Бігтимуть по бульварі Шевченка, вулицях Словацького та Грушевського. Потім повернуть на Листопадову, Йосипа Сліпого. Далі по маршруту – Руська та знову бульвар Шевченка. Фініш – на Театральному майдані.

НАТА БЕНЧ, організатор «Благодійного марафону»:

«Це – якраз той захід, щоб, знову ж таки, достукатися до людей, донести хорошу мету, хорошу ціль і дати усвідомлення того, що до спільної мети можна не просто йти, а бігти. І бігти усі разом і великою командою».

ВІКТОР МАЦИКУР, директор департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту ТОДА:

«Вважаю, що біг дуже добре підходить для цієї цілі, бо біг – дуже демократичний, він відкритий, він простий, він доступний. І він, напевно, дає найбільшу змогу людям дуже просто залучитись».

Кожен повинен робити те, що може, кажуть організатори марафону. 18 вересня ви можете допомогти дітям, які хворіють епілепсією. На холтер енцефалограф залишилося зібрати 50 тис. гривень.

Автор: admin

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top