Ви знаходитесь: Головна / Новини / 21 вересня – Різдво Пресвятої Богородиці

21 вересня – Різдво Пресвятої Богородиці

У понеділок християни східного обряду вшановуватимуть Божу Матір. 21 вересня віряни відзначають Різдво Пресвятої Богородиці – перше велике свято нового церковного року.

прот. ОЛЕКСІЙ ГОЛОВАЦЬКИЙ, секретар Тернопільської єпархії УПЦ КП:

«Батьки Пресвятої Богородиці, Яким і Анна, жили праведним життям. Вони в шлюбі перебували 50 років, але не мали дітей. В єврейському народі вважалося, що сімя не має дітей  – це є Боже прокляття, тому що з їхнього роду не може народитися месія, спаситель. Вони були благочестиві, боголюбиві, завжди вели благочестиве життя, молилися. І вже на схилі років Господь зняв з них цю наругу людську, і вони народили Пресвяту Богородицю».   

Як відзначати це свято? Священнослужителі кажуть: варто відвідати богослужіння, віддати шану Пресвятій Богородиці, та попросити у Неї заступництва.  До слова, з молитвами до Діви Марії радять звертатися і тим жінкам, які хочуть стати матерями.

прот. ОЛЕКСІЙ ГОЛОВАЦЬКИЙ, секретар Тернопільської єпархії УПЦ КП:

«Ми повинні звертатися до Пресвятої Богородиці, просити материнства, як виблагали Яким і Анна цю дитину, Пресвяту Богородицю, не полишати надії, просити,  і Господь завжди змилосердиться. А свято відзначається молитвою, богослужінням і вшануванням».   

 

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top