Ви знаходитесь: Головна / Новини / Виборчі перегони в Тернополі стартували без скандалів

Виборчі перегони в Тернополі стартували без скандалів

25 жовтня тернополяни зможуть обрати нову місцеву владу. На виборчих дільницях вони отримають три бюлетені. Голосуватимуть одразу за новий склад міської та обласної рад, а також обиратимуть міського голову. На цю посаду у виборчій комісії зареєстрували 11 кандидатів.

АНДРІЙ ДУШАК, заст. голови Тернопільської міської ТВК

«10 кандидатів іде від партій, 1 кандидат іде самовисуванцем. Це Бліхар Володимир Васильович, Вітвіцький Олег Іванович, Вонс Ігор Васильович, КінашРоман Юрійович, він іде самовисуванцем, Ландяк Петро Дмитрович, Муц Орест Павлович, Надал Сергій Віталійович, Пастух Тарас Тимофійович, Півторак Святослав Романович, Ратушняк Михайло Михайлович і Царик Руслан Ігорович. Був кандидат Довгошия Ольга, але, на разі, вона при реєстрації не подала квитанцію про сплату застави, тому на засіданні їй було відмовлено в реєстрації».

Андрій Душак показує робочий варіант бюлетеня з кандидатами на пост мера Тернополя. Каже, зараз працюють над ще одним, бюлетенем з кандидатами у депутати Тернопільської міськради. Він буде майже в двічі довшим, адже у міській виборчій комісії зареєстрували 18 партій. Їх перелік та повний список кандидатів від кожної політсили по округах вже оприлюднили на сайті ЦВК. Не пощастило потрапити до їхнього переліку лише одній партії.

АНДРІЙ ДУШАК, заст. голови Тернопільської міської ТВК

«Одна партія, це «Наш край», які принесли не повністю комплект документів і їм було відмовлено у реєстрації».

Наразі, у міській ТВК працюють над формуванням складу дільничних виборчих комісій. Вимог до них, за новим законом, також чимало.

АНДРІЙ ДУШАК, заст. голови Тернопільської міської ТВК

«Обов’язково – це має бути тернопільська прописка, обов’язково, це має бути повнолітня людина, обов’язково, якщо це є спецдільниця, то член дільничної комісії не має права бути представником цієї установи».

З 11 жовтня, коли ДВК будуть сформовані, з’являться попередні уточнені списки виборців та іменні запрошення. До цього часу, громадян закликають звертатися за перевіркою особистих даних у попередніх списках.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top