Ви знаходитесь: Головна / Новини / В міській виборчій комісії триває «безперервне» засідання

В міській виборчій комісії триває «безперервне» засідання

Цьогорічні вибори в Тернополі відзначилися низькою явкою виборців, порівняно з попередніми роками. З більш як 178 тисяч, проголосували 84 з лишком, а це, навіть, не 50%.  Однак, кажуть члени ТВК, явка не впливає на визнання чи не визнання виборів дійсними. Рівно о восьмій годині вечора 25 жовтня місцева тервиборчком розпочала безперервне засідання, яке триває досі.

ВІКТОР ДРОЗДА, голова міської ТВК

«До встановлення підсумків голосування. Підсумки голосування, це означає, що ми повинні встановити підсумки голосування по 12-ти територіальних обласних округах. Далі встановити підсумки голосування по 42-х територіальних округах з виборів в міську раду, Тернопільську міську раду і визначити підсумки голосування з виборів Тернопільського міського голови».

Близько двадцять третьої, з’явилися перші представники комісій з протоколами та бюлетенями. Це були переважно спец. дільниці, де у списку п’ятнадцять-двадцять, а то й сім виборців. Тому й з підрахунком голосів впоралися швидко. Однак результати з двох спец. дільниць члени комісії не прийняли.  Пояснили тим, що документи не належно запаковані. Таким чином, аж після опівночі на ТВК з’явились перші результати. За іронією це була спец. дільниця залізничної лікарні, де за увесь день жодного виборця  не було.

ВІКТОР ДРОЗДА, голова міської ТВК

«Всі бюлетені, які отримані – не використані, ніхто не голосував».

Однак такий результат, теж результат і його в міській ТВК прийняли.

ВІКТОР ДРОЗДА, голова міської ТВК

«Так, ставиться на голосування. 15 – за. Хто проти? Нема. Утрималися? Нема!»

Далі черга із представниками дільниць та білими мішками з бюлетенями лише збільшувалася. Впродовж ночі комісія працювала без перерви.

ОКСАНА МАКСИМЛЮК, кореспондент ІНТБ

«В холі палацу культури «Березіль», як на вокзалі: хто спить, а хто про сон лише мріє. Зараз сьома ранку. Члени міської ТВК прийняли результати майже з 30-ти дільниць. Представники ще 60-ти чекають свою чергу досі».

АНДРІЙ ДУШАК, заст. голови Тернопільської міської ТВК

«Комісія працювала цілу ніч, продовжує працювати без перерв. Ми приймаємо документи далі, перевіряємо документи, затверджуємо протоколи. Є 90 дільниць і просто це є фізично неможливо швиденько опрацювати ці дані. Тому, що трапляються помилки в дільничних комісіях, ми завертаємо комісії назад на доопрацювання протоколів, тому получається так, що дійсно є черги».

Станом на 17 годину комісія опрацювала результати з близько сімдесяти дільниць. Наразі, попередні результати в ТВК не оголошують. Однак, вже можна говорити, що беззаперечним лідером перегонів за крісло міського голови є Сергій Надал.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top