Ви знаходитесь: Головна / Новини / політика / В міській ТВК підводять останні підсумки

В міській ТВК підводять останні підсумки

Днями, міська ТВК повідомила тернополянам результат голосування на виборах міського голови. Переконливу перемогу у першому турі отримав діючий мер Сергій Надал. Сьогодні, голова міської виборчої комісії відповідну постанову передав переможцю безпосередньо в руки.

ВІКТОР ДРОЗДА, голова Тернопільської міської ТВК

«На підставі протоколу про результати виборів, постановляю: визнати, що на місцевих виборах, що відбулися 25 жовтня 2015 року, міським головою міста Тернополя обраний Надал Сергій Віталійович. Вручаю дані документи, вітаю вас з обранням».

48 тисяч 911 тернополян вдруге вирішили довірити місто Сергію Надалу. Він каже, зараз важливо виправдати їхню довіру.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Дякую тернополянам за підтримку. Які переповнюють емоції? Насправді, ще більше переживань, ніж до початку виборів. Тому, що той великий кредит довіри, який отримав, тепер треба       його виправдовувати. Чудово розумію, що те, що говорилося людям перед виборами, те, що вони очікують після виборів, його треба чим швидше виконувати, бо інакше весь той позитив, який є, може перетворитися в негатив».

Якомога швидше, каже Сергій Надал, треба розпочати роботу вже нової міської ради, оскільки на носі зима і місто має бути повністю до неї готовим. Наразі, у Тервиборчкомі взялися за затвердження кінцевих результатів депутатів до Тернопільської міської ради. Конкретні прізвища там ще не повідомляють, однак, які політсили в лідерах вже відомо.

АНДРІЙ ДУШАК, заст. голови Тернопільської міської ТВК

«Лідер є партія «Свобода», на другому місці в нас іде Блок Петра Порошенка і на третьому місці в нас іде об’єднання «Самопоміч».«Батьківщина», «Народний контроль» і «Громадянська позиція». Перепрошую, ще Радикальна партія Олега Ляшка».

Що ж до обласної виборчої комісії, там опрацювали більш, як 90% голосів. Очікують дані ще 6 протоколів, вони остаточно вирішать долю партії «Укроп». Зараз вона на межі перетину п’ятивідсоткового бар’єру. Впевненіше себе вже відчувають кандидати від партій: Блок Петра Порошенка «Солідарність», «Свобода», «Батьківщина», «Самопоміч», «Громадянська позиція», «Народний контроль» та Радикальна партія Олега Ляшка.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top