Ви знаходитесь: Головна / Новини / В обласній виборчій комісії порахували 62% голосів

В обласній виборчій комісії порахували 62% голосів

Підрахунок голосів на виборах до обласної ради незабаром завершиться. Протоколи з результатами від більшості округів області в ОВК вже прийняли. Однак, загальну картину рейтингу партій це не змінило. П’ятивідсотковий поріг долає 8 партій, лідером залишається Блок Петра Порошенка «Солідарність».

ГАЛИНА ЩИГЕЛЬСЬКА, голова Тернопільської обласної виборчої комісії

«Солідарність» залишається лідером з 23,6%. На другому місці «Свобода» – 20,5%, на третьому місці «Батьківщина» – 12,2%. На четвертому місці «Самопоміч» – 9,5%, на п’ятому місці Радикальна партія Олега Ляшка – 8,06%. На шостому місці «Народний контроль» – 6,7%, на сьомому місці «Громадянська позиція» – 6,1%, і на восьмому місці залишається партія «Укроп» – 5,2%».

Решту партій помітно відстають. Якщо говорити про лідерів перегонів по округах, переважно, вони були із Блоку Петра Порошенка, однак, не всюди.

ГАЛИНА ЩИГЕЛЬСЬКА, голова Тернопільської обласної виборчої комісії

«По місту Тернопіль в середньому лідирувала партія «Свобода». В Монастириському районі, то лідером була «Самопоміч» – 27,7%, 14,3% – БПП, «Свобода» – 14,7%».

Загалом на встановлення підсумків голосування на Тернопільщині є ще шість днів. Щоправда, в ОВК сподіваються, райони чекати 4 листопада не будуть і вже найближчим часом здадуть протоколи. Що ж до міської виборчої комісії, там працюють над результатами виборів до міської ради.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top