Ви знаходитесь: Головна / Новини / В Тернополі проведуть «Дні сталої енергії»

В Тернополі проведуть «Дні сталої енергії»

Для середньостатистичного європейця ефективне використання енергоносіїв не новина, а необхідність. Натомість, жителі країн пострадянського простору економити газ та електроенергію вчаться лише зараз. З цією метою в Тернополі 16-17 жовтня будуть «Днями сталої енергії», під час яких розкажуть про те, як зробити дім теплішим та заощадити, при тому, кревні.

ВЛАДИСЛАВ СТЕМКОВСЬКИЙ, заступник міського голови Тернополя

«Тільки за рахунок адміністративних заходів, тобто, навіть, без серйозних капіталовкладень можна економити до 10% енергії. Відповідно, економити на тих рахунках і з другого боку забезпечувати енергетичну незалежність держави. Це не є ноу-хау якесь наше. Це не є вигадування ровера. Знов таки, те, що ми пропонуємо, це є практикою всіх європейських міст, і, в принципі, міст України».

В п’ятницю о 10.30 в «ПалаціКіно», що на вул. Івана Франка, 8, відбудеться виставка енергозберігаючого обладнання. Там же, буде показ кінофільмів на відповідну тематику. Зокрема, демонструватимуть фільм відомого французького режисера Люка Бессона, під назвою «Дім». Також заплановані семінари на тему енергоефективності в житлових та громадських будівлях.

ВЛАДИСЛАВ СТЕМКОВСЬКИЙ, заступник міського голови Тернополя

«Ми маємо різну літературу, яку теж будемо поширювати, про утеплення будівлі. Є програми урядові, які фінансує Уряд і через державні банки вони компенсовують частину витрат повязаних із придбанням матеріалів. Знов таки, є міська програма, яка ще цікавіша, тому що тут не треба брати кредит. 70% міська рада доплачує заходи по енергоефективності для цілої будівлі».

Цю та іншу інформацію тернополяни отримають, відвідавши «Дні сталої енергії». Організатори нагадують, всі події  в рамках заходу безкоштовні та відкриті у доступі. Детальніше про них можна дізнатися на сайті управління ЖКГ http://komun.te.ua/

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top