Ви знаходитесь: Головна / Новини / мистецтво / В Тернополі розпочався тиждень вуличного мистецтва

В Тернополі розпочався тиждень вуличного мистецтва

Сучасне мистецтво давно вийшло за рамки класичних форм. Тепер полотно художника не завжди можна розмістити на мольберті.  Навпаки, найчастіше свої малюнки митці нового покоління наносять на трансформаторні підстанції, проїжджі частини та багатоповерхівки. Подивитися та взяти участь у творенні такого мистецтва можуть від сьогодні і тернополяни.

ХРИСТИНА БІЛА, голова правління ГО МЦР «Міст»

«Проект, який ми сьогодні хочемо тут представити вам, це є мистецький проект  і це також напрямок в мистецтві своєрідний такий і в деякому сенсі унікальний, особливо для нашого міста. Це є стріт-арт, вуличне мистецтво, яке покликане об’єднати не лише митців, не лише творців, а й жителів міста».

Малюнки в стилі стріт-арту з’являться не лише у центрі міста, а й на Дружбі, в районі ринку та на БАМі.

ОЛЕКСАНДРА СТОПНИК, організатор проекту «арТЕРвізія»

«На сірих огорожах, таких нецікавих місцях будуть нанесені малюнки. Малюнки будуть різні. Від зрозумілого всім, поважного митрополита Шептицького, до сюрреалізму, геометричних малюнків кольорових».

В рамках фестивалю, 6 та 7 жовтня, заплановані кінопокази та лекції на теми: урбаністики та вуличного мистецтва –  стріт-арту. Також, бажаючі можуть долучитися до процесу створення малюнків.

ОЛЕКСАНДРА СТОПНИК, організатор проекту «арТЕРвізія»

«Кожен бажаючий може долучитися, у вигляді волонтерської допомоги, допомоги художнику в нанесенні малюнку, в дотичності, в спілкуванні до цього художника. Художники запрошені з Одеси, з Луцька, можливо, з Кам’янець-Подільського і з Тернополя. Є ще одна художниця, вона сама українка, харків’янка, але вона вже багато років живе і працює в Німеччині, от, власне, малюнок в стилі сюрреалізму на Дружбі, це буде у її виконанні».

Завершиться тиждень мистецтва «арТЕРвізія» святковою вечіркою 11 жовтня, у Галереї «Бункермуз».

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top