Ви знаходитесь: Головна / Новини / До прийдешніх виборів представники обласної виборчої комісії та правоохоронних органів готові

До прийдешніх виборів представники обласної виборчої комісії та правоохоронних органів готові

Про готовність до прийдешніх виборів голові державної адміністрації сьогодні доповідали представники обласної виборчої комісії та казначейської служби. Перші скаржились на відсутність фінансування, а другі запевняли, кошти на потреби ОВК невдовзі надійдуть. Присутніми були і працівники органів внутрішніх справ, які розповіли про зафіксовані ними виборчі порушення.

СТЕПАН БАРНА, голова ТОДА

«25 жовтня 2015 року вибори відбудуться за будь-яких обставин. Жодні катаклізми – погодні чи політичні – не вплинуть на волевиявлення громадян. Друге, хочу зазначити, що ми працюємо в напрямку забезпечення проведення виборів в майже 26 територіальних громадах, котрі йдуть на ці вибори вперше, в які об’єдналися майже 140 сільських рад».

Обговорили на нараді й фінансове питання. Стосується воно затримки коштів, необхідних для організації виборчого процесу в області.

ГАЛИНА ЩИГЕЛЬСЬКА, голова обласної виборчої комісії

«Тернопільська обласна виборча комісія розпочала свою роботу 18 вересня 2015 року. Все, що було заплановано щодо проведення і підготовки організації виборів, Тернопільська обласна виборча комісія виконала. Однак хочу зауважити, що до цього часу, починаючи від 8 вересня 2015 року, ми працюємо без коштів».

СТЕПАН БАРНА, голова ТОДА

«З державного бюджету виділена субвенція в сумі 46 мільйонів гривень. Відбулася сесія обласної ради, проголосувала, відповідно, кошти вже надійдуть для потреб проведення і організації виборчого процесу в Тернопільській області. І, відповідно, всі питання фінансового, організаційного характеру будуть врегульовані».

Представники казначейської служби також запевнили, із сорока шести сорок два мільйони гривень уже були перераховані. Що стосується ОВК, то на її потреби додатково виділили ще майже двадцять тисяч.

ПЕТРО ГРИНЧИШИН, начальник ГУ державної казначейської служби в Тернопільській області

«Для територіальної обласної виборчої комісії затверджений кошторис 956 тисяч. Плюс 15 жовтня на сесії Тернопільської обласної ради додатково виділено ще 19 тисяч 500 гривень для потреб територіальної виборчої комісії. Хочу добавити, що в області відкрито 492 дільницям виборчі рахунки».

Присутні на нараді були також правоохоронці. До роботи 25 жовтня вони, кажуть, готові. Майже дві сотні їхніх працівників, до слова, уже несуть службу у зв’язку з видачею бюлетенів.

РУСЛАН БАЛИК, заступник начальника УМВСУ в Тернопільській області

«Нами буде залучено 1673 працівники міліції. Один працівник на одну виборчу дільницю. Крім цього, нами також залучаються небайдужі громадяни, члени громадських формувань, члени громадських організацій, які також будуть надавати допомогу працівникам міліції. Станом на зараз вже 190 територіальних виборчих комісій отримали виборчі бюлетені. Там же 195 працівників міліції вже несуть службу».

І додають, протягом передвиборчого періоду серйозних порушень ними зафіксовано не було.

КАЗИМИР ПОПІЛЬ, перший заступник начальника УМВСУ в Тернопільській області

«Тільки по 2 фактах внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Всі інші факти носять адміністративний характер, деякі не підтверджуються, відповідно. В основному характер повідомлень стосуються порушень правил агітації».

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top