Ви знаходитесь: Головна / Новини / Запах газу у Тернополі з’явився через необачного водія
Запах газу у Тернополі з’явився через необачного водія

Запах газу у Тернополі з’явився через необачного водія

Зранку чимало тернополян стривожив запах газу на кількох вулицях міста. Впродовж певного часу його можна було відчути в районі 6-го магазину та «Нового світу». Подекуди запах доносився і до верхніх поверхів житлових будинків. Дуже швидко між людьми з’явилися чутки, що причина  запаху – виток газу з  перевернутої цистерни. Однак, в ДАІ та УДСНС кажуть, жодної подібної аварії у місті не було. Спростували чутки і на залізниці, там кажуть газ не перевозили взагалі. Працівники «Тернопільміськгазу» оглянувши газопроводи витоку не виявили, жодних аварій там також, стверджують, не було, однак наявність запаху газу підтверджують.

ВОЛОДИМИР ДАТКУН, головний інженер ПАТ «Тернопільміськгаз»

«Були перевірені всі газові мережі цього мікрорайону і нашими спеціалістами зроблене заключення, що ніяких витоків газу не виявлено, газопроводи знаходяться в технічно справному стані. Можливо, це і будь-ким злитий газовий балон, залишки з балону, вірніше. Вони в досить маленькій концентрації, будуть створювати запах газу на дуже велику територію».

Пізніше на сайті Тернопільської ОДА з’явилася інформація про те, що запах газу в районі «Нового світу» поширився від автомобіля, обладнаного газовою установкою. Перший заступник голови Тернопільської ОДА Іван Крисак повідомив, витік газу спричинила необачність водія автомобіля, який розвозив продукти до їдальні Тернопільської ОДА та податкової інспекції.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

1 коментар

  1. Податківець

    Брехня, в податковій немає їдальні…
    Та взагалі, кожна ЗМІ по своєму трактує версії запаху.

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top