Ви знаходитесь: Головна / Новини / Заявки до тернопільської поліції прийматимуть ще кілька днів

Заявки до тернопільської поліції прийматимуть ще кілька днів

Ще кілька днів залишилося у тернополян аби подати заявку на набір в поліцію. Вже з 4 листопада серед кандидатів розпочнуть відбирати дві сотні майбутніх поліцейських. Наразі, кажуть правоохоронці, конкуренція  чимала.

ОЛЕКСАНДР МАЦІЄВСЬКИЙ, начальник тренінгового центру

«Є з районів, є тернопільські, є студентів багато, є сімейні пари. Вже десь ми зареєстрували так приблизно 4-5 сімейних пар. На 30 число подали десь біля чотирьох тисяч. Понад чотири тисячі вже анкет подали. В день, приблизно, зараз відсоток трошки падає, десь біля 50-60 чоловік в день подає. Якщо взяти по статистиці, більше подають в он-лайні, як так приходять».

Після завершення набору, майбутніх полісменів чекають тести, зокрема на загальний розвиток, фізичний стан, а також співбесіда та медичний огляд. Пан Олександр, зізнається довго вагався, але все ж вирішив подати свою кандидатуру. Розповідає, поки особливо до відбору не готується.

СНХ: ОЛЕКСАНДР, хоче бути полісменом

«Спортом займався раніше і зараз стараюся займатися, не знаю, яка конкурсна програма, який відбір буде. Будемо бачити».

Нагадуємо, останній день, коли ще можна подати заявку на відбір у патрульну поліцію Тернополя – 4 листопада. А про умови конкурсу можна дізнатися на сайті МВС або ж зателефонувавши за номером гарячої лінії – (0352) 40-24-42.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top