Ви знаходитесь: Головна / Новини / Людей похилого віку вітали зі святом

Людей похилого віку вітали зі святом

Привітання та подарунки приймали сьогодні літні тернополяни. Спеціально до Дня людей похилого віку дня них в управлінні соцполітики влаштували невеликий концерт.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя 

«Сьогодні, вітаючи найбільш поважну частину нашого суспільства, ми згадуємо і про те, що є певний зв’язок між поколіннями. Тому що ці люди, старші люди, вони нас навчили всього, вони нас навчили любити своє місто, як любити свою країну, як працювати, як бути гідним нашої предківської слави. Завдяки їхній негаснучій енергії завжди є активними учасниками громадського життя міста і держави в цілому».

Загалом же, розповідає начальник управління соцполітики, у Тернополі проживає п’ятдесят чотири тисячі людей похилого віку. Серед яких пенсіонери, інвалідита ветерани праці. Й усі вони, каже Володимир Сулима, в установі можуть отримати різноманітну допомогу.

ВОЛОДИМИР СУЛИМА, начальник управління соціальної політики міськради

«Це і допомога, скажемо, у вигляді надання житлових субсидій, у призначенні різних видів соціальної допомоги, щодо харчування у благодійній їдальні, де в нас харчується безкоштовно 50 чоловік за підтримки міської ради. Це допомога щодо надання безкоштовних перукарських послуг, де у нас до 2 тисяч людей цього року вже скористалися безкоштовно. Це надання різних видів реабілітаційних послуг в нашому управлінні».

Про роботу соцуправління схвально відгукуються і самі літні люди.

ЯРОСЛАВ ДЕНЕКА, член ветеранської організації УМВСУ в області

«В нас дуже гарно колектив відрегульовано. Всі знаючі. В нас лікар на високому рівні. І ви розумієте, коли до мене таке відношення і до моєї жінки. Повага така зі сторони нашого керівництва. Ми дуже за це вдячні. Це не тільки я, а всі ветерани. Сьогодні день ветерана, день людей похилого віку. Я би хотів усіх привітати».

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top