Ви знаходитесь: Головна / Новини / Молодь проведе добу в Українському Домі «Перемога»

Молодь проведе добу в Українському Домі «Перемога»

«Студентську Добу» молодь із «Файного міста» у Тернополі організовує вчетверте. Однак цьогоріч захід несе не лише розважальний, а й освітній характер. А саме – після 24 годин, проведених в Українському Домі «Перемога», студенти різних місцевих вишів мають представити масштабний екологічний проект.

МАРІЯ ІЩЕНКО, координатор проекту «Студентська Доба 2015»

«В наш час всі високорозвинені країни уже задумуються про екологію, про те, що потрібно економити наші ресурси, що потрібно зберігати наше навколишнє середовище. І, на нашу думку, Україна також не є винятком. І потрібно формувати ту масу людей, які зможуть долучитися до цих активних людей, які готові змінювати екологію нашої України. А основне – поки почати змінювати її саме на місцевому рівні».

Участь в освітньому заході можуть взяти студенти різних тернопільських вишів. Відтак зголосилось уже 10 команд по 8 учасників в кожній. На молодь чекають, за словами організаторів, тренінги, майстер-класи, інтелектуальні змагання, ігри та багато іншого уже найближчими днями, 16-17 жовтня.

ЮЛІЯ КОВАЛЬЧУК, організатор проекту «Студентська Доба 2015»

«Журі буде складатися з 3 блоків. Це – представники бізнесу, представники влади і представники громадського сектору. Буде накопичення балів, які учасники зможуть заробити за цю добу. Це будуть інтелектуальні ігри, презентація команди, активність на тренінгах. Це буде така певна валюта. Вона буде в нас називатися студики, які студенти зможуть використовувати як плату за консультації з певними експертами певної ланки: чи то бізнес, чи то влада, чи то громадський сектор».

По закінченні заходу проект переможців, який обиратиме спеціально запрошене журі, не залишиться на рівні ідеї. Студентську задумку, стверджують організатори, все-таки прагнуть втілити. Для цього уже знайшлись небайдужі меценати, які готові, запевняє молодь, піти їм на зустріч.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top