Ви знаходитесь: Головна / Новини / На вулиці Київській у Тернополі відкрили дитсадок

На вулиці Київській у Тернополі відкрили дитсадок

Один із двох запланованих цьогорічних дитсадків запрацював. Він сьогодні свою роботу розпочав четвертий дошкільний навчальний заклад, що на вулиці Київській, 3Б. За рекордний час – більш як за два місяці – сіра будівля перетворилась у затишний дитячий садок. На все-про-все витратили близько трьох мільйонів гривень, однак тепер, стверджують, у малечі є все необхідне.

ЛЮДМИЛА ЦІМЕРМАН, завідувач ТДНЗ №4

«Дуже щаслива, тому що зробили ми так, як має бути для дітей. Все для них: і та гірка, якої немає в садочках, і ті столи, які підіймаються, і ліжечка. Все новеньке, все таке, як ми хотіли. В садочок набираємо з року і далі. І одна з груп буде 12 годин: з 7.30 до 19.30».

Найвимогливішими оглядачами дитсадка в день його відкриття стали, звісно, наймолодші. Діти випробували і стільці, і столи, а особливо свого захоплення малеча не приховувала перед іграшками. Байдужими не залишились також їхні батьки. Кажуть, хто, як не діти, потребують особливої турботи та комфорту.

ГАННА БУТИНСЬКА, мама

«Нам сказали, що новий садочок тут відкривається. Ми були записані в садочок, але переписалися. Я дуже-дуже рада. Безмежно щаслива. Садочок просто казковий».

ТАРАС БУРДЕНЮК, тато

«Останніми роками в нас садочки закриваються, а тут так трошки несподівано, що відкривається новий садочок. І ми хотіли в нього попасти. Ми її кожен вечір так готуємо, готуємо, що мама з татом будуть її залишати з чужими тьотями. Там будуть дітки. Треба себе вести гарно. Вона вже всі стільчики позасувала. Будемо надіятись, що цей процес адаптаційний пройде безболісно».

Дитсадок на Київській – це один із двох дошкільних закладів, які міська влада запланувала відкрити цьогоріч. Інший садочок до кінця року розпочне роботу на вулиці Юності, 9.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«На початку року в нас було понад 500 дітей на черзі. Цього року ми відкрили 4 нових групи в діючих садочках, де пішло понад 100 діток. В цей садочок піде також 120 дітей. Ще до кінця року буде 4 нових групи в діючих садочках. Це ще понад 100 дітей. І плюс садочок на вулиці Юності. І тоді до кінця року черга практично зникне. Але в нас, слава Богу, кожного року народжується дітей більше і більше, тому на цьому зупинятися не варто. На другий рік також треба думати про створення нових груп і нових дитячих садочків».

Нагадаємо, попередньо у приміщеннях, де зараз знаходиться четвертий садок, раніше була «Станція юних техніків». Сьогодні вона у тому ж будинку, однак по іншу сторону. І міська влада має намір налагодити співпрацю між цими двома закладами, щоби діти могли не лише навчатись, а й розвивати свої творчі здібності.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top