Ви знаходитесь: Головна / Новини / На ТВК виник конфлікт, в який довелося втручатися міліції

На ТВК виник конфлікт, в який довелося втручатися міліції

У вівторок ввечері у міській ТВК було гаряче. Спільну мову не знайшли представник Опори та члени Тервиборчкому. У конфлікт втрутилася міліція. Опитавши свідків, вони повідомляють: журналіст заважав працювати комісії. Після кількох попереджень, члени ТВК проголосували за те, щоб той покинув приміщення. Однак, чоловік відмовився, тоді один з членів взяв його за ліву руку та спробував вивести із зали.

МИХАЙЛО ВАСИЛИК, член Тернопільської міської ТВК

«Він піднімається з крісла, проходить весь зал і саме заходить в технічну частину нашої комісії, яка перегороджена, перекрита шторою і де нікому не можна, навіть, пересікати ту лінію. Бо там знаходиться вся документація, всі протоколи, сейфи,  сервери, комп’ютери, все по виборах».

АНДРІЙ ДУШАК, заст. голови Тернопільської міської ТВК

«Я його прошу, щоб він відійшов, не заважав мені взяти документи. Він почав мене щось штовхати, своїм телефоном знімаючи. Наголошував, що це я його штовхаю, що це я йому заважаю знімати, заважаю пройти. Він, знову ж таки, відмовився покинути зал засідання. Почав дзвонити в міліцію, наголошував, що його там б’ють, чи шо, я не знаю, що він там наговорив, тому що приїхала ціла опергрупа».

Натомість, дещо по-іншому оцінює ситуацію представник Опори.

ІГОР ПРОЦИК, координатор кампанії спостереження ГМ ОПОРА у Тернопільській області

«Все приміщення є вільним у пересуванні і вказувати чи це спостерігачам, чи журналістам, де вони мають ходити, а де не мають ходити, це не правильно, погодьтеся, як журналіст, що ви маєте право пересуватися по всій виборчій дільниці. Звичайно, що не заважаючи працювати іншим і так далі, чого я не робив. Я стояв на місці, я знімав телефоном, тому я не бачу в цьому ніяких перешкод їх діяльності. Мене, підійшов один із членів міської ТВК, взяв мене за руку силоміць і фактично відштовхнув».

Ігор Процик каже, сприймає це як перешкоджання роботі журналіста. За інформацією правоохоронців, він звернувся до травмпункту за допомогою зі скаргою на забій плеча. Правоохоронці внесли дану подію до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top