Ви знаходитесь: Головна / Новини / Нова поліція у Тернополі

Нова поліція у Тернополі

ОЛЕНА ЮРИК, кореспондент ІНТБ

«Услід за Києвом, Львовом та іншими українськими містами нова поліція буде і у Тернополі. Охочі працювати за новими стандартами подати заявку можуть уже сьогодні в Українському домі «Перемога».

Приймати заяви розпочали ще о 9 ранку і надвечір охочих поповнити лави української поліції набігло уже кілька сотень. В один голос городяни заявляють, вірять, що реформа викорінить старі заяложені стандарти.

СЕРГІЙ ТУКАЛОВ, подав заявку в поліцію (23 роки)

«Тому що я вірю в зміни в Україні, і хочеться стати частинкою цієї так би мовити сім’ї. Мені здається, що я готовий і, в принципі, з людьми я ладжу».

НАТАЛЯ КУШНІР, подала заявку в поліцію (26 років)

«Я закінчувала юридичний факультет. Не одноразово мала справи, контактувала з людьми, котрі працюють в міліції, в адвокатурі. Мені подобається, як вони це роблять. Вирішила і собі спробувати. Певне, якщо в нас в країні уже ввели поліцію, певне, вона буде більш цивілізованою, більш прогресивною і більш мудріша».

Не лякають нічні чергування та небезпечні зміни і студента Костянтина. Хлопець каже, ще 6 років тому, вступаючи в університет, і не думав пов’язувати своє життя із правоохоронними органами. Однак сьогодні, переконаний, поліція саме для нього.

КОСТЯНТИН БАРАН, подав заявку в поліцію (22 роки)

«Закінчив економічний університет. Зараз студент 6 курсу. Якраз закінчую. Залишився 1 місяць. І все-таки хочеться попробувати. Зараз появилася нагода. Тут вимоги дозволяють простим студентам навіть. Чесно кажучи, просто захотілось. Бо я відчуваю, що я можу це робити».

Довести на власному прикладі, що професія полісмена престижна, у Тернопіль завітали колеги зі Львова. Обійняти посаду патрульного, розповідають, було нелегко, на одне місце претендувало чи не два десятки людей.

ОКСАНА, патрульний поліції міста Львів

«Вирішила ще з часів Майдану, що потрібно міняти нашу країну терміново. І так як проста людина не знала, з чого почати, так, як почалася реформа, я подала заявку і зрозуміла, що це перший крок з моєї сторони, що я можу все-таки щось зробити для нашої країни, для наших громадян».

ОЛЕНА, патрульний поліції міста Львів

«Коли почалася ця реформа, я зрозуміла, що це та можливість допомогти нашій державі. Як це банально не звучить, змінити країну на краще, але це дійсно так. Ми всі молоді, перспективні люди. Ми прагнемо допомогти нашій країні. І, я надіюся, що в Тернополі також патрульні проявлять себе не гірше, ніж в інших областях. Головний момент – це щоби не тільки патрульні старались змінити місто, країну на краще, а й самі громадяни помагали патрульним».

Серед львівських полісменів, як виявилось, був і корінний тернополянин Дмитро. До реформи пов’язувати своє життя із правоохоронними органами не планував, хоч за плечима у чоловіка була юридична освіта. Однак сьогодні про свій вибір Дмитро зовсім не жаліє.

ДМИТРО ЧОРНИЙ, патрульний поліції міста Львів

«Насправді формат реформи дуже цікавий, потенціал досить великий. Це та річ, в яку я повірив, і яку ми зараз втілюємо фактично з колегами і доволі успішно. Наші зміни проходять доволі спокійно, розмірено. Бувають різні випадки як цікаві, так і надто нудні, але ми повинні з ними працювати».

Загалом у тернопільську поліцію, розповідає начальник обласного управління внутрішніх справ, мають намір набрати 200 осіб. З часом їх кількість, каже Олександр Богомол, поступово збільшуватиметься.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник УМВСУ в області

«До 2 тижнів ми будемо приймати анкети, після цього буде автоматичне сортування цих анкет і підготовка до тестування. Переваг ніхто не буде мати, тобто тестування для всіх однакове, вимоги для всіх кандидатів однакові. Я надіюсь на те, що діючі працівники міліції також пройдуть в ці підрозділи, які мають досвід, які зможуть молодим освоїти, надати практичну допомогу в цих моментах всіх».

Нагадаємо, триватиме подача заявок у тернопільську поліцію до четвертого листопада. Опісля розпочнеться тестування та перевірка фізичної підготовки. І ті, хто успішно із цим справиться, вступить у лави нової поліції.

ОЛЕКСАНДР ФАЦЕВИЧ, в.о. керівника департаменту патрульної служби МВС

«Сегодня мы запускаемо в Тернополе, запускаемо полицию. Будет проходит отбор. Я приглашаю всех молодых ребят, которые хотят действительно изменить, помочь и защищать граждан Тернополя и не только Тернополя, а и всей Украины, и гостей, которые приезжают в этот прекрасный город. И чем больше будет заявок, тем будет качественней отбор».

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top