Ви знаходитесь: Головна / Новини / Освітяни святкують свій професійний день

Освітяни святкують свій професійний день

Кожного року у першу неділю жовтня освітяни відзначають свій професійний день. Напередодні свята в Українському домі «Перемога» урочисто привітали та нагородили працівників освіти  міста за їхню любов і терпіння до дітей та професії.

Наступного року в пані Любові ювілей, буде рівно 30 років як вона працює вчителем української мови та літератури. Хоча, зізнається, три десятиліття минули, як один день.

ЛЮБОВ ШЕНДЕРОВСКА, заст. директора Тернопільської спеціалізованої школи № 3

«Найважливіше для мене у цій професії – це любити дітей, бачити у їх очах вогники знань. І особливо благодатним є для мене цей ґрунт, тому що я вчитель української мови та літератури. І тому нам, як нікому, найкраще працювати з душами дітей і бачити у них, як зароджується перші ознаки громадянськості, перші ознаки людяності».

Привітати пані Любов та інших працівників освіти із днем їхнього професійного свята прийшли школярі, представники влади, та духовенства. Вони подякували за невтомну вчительську роботу та терпіння.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Ваша робота – це є своєрідний місток між минулим і майбутнім. Тому, що  саме від вашої роботи залежить майбутнє нашої країни, її економічна потужність і незалежність. Тому, що саме ви виховуєте майбутнє України, наше майбутнє покоління. Дякую, вам, за ваше терпіння, за ваше натхнення і за вашу наснагу».

ОЛЬГА ПОХИЛЯК, начальник міського управління освіти і науки

«Ми вітаємо освітян і відповідно кожне свято не обходиться без подарунків. Тут і подяки мера, і відповідні нагороди владики Нестора, тут і матеріальна нагорода, є дуже багато подарунків для тих людей, які їх заслужили».

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top