Ви знаходитесь: Головна / Новини / Поки одна пропонувала допомогу, інша грабувала

Поки одна пропонувала допомогу, інша грабувала

Поки одна пропонувала допомогу, інша грабувала. Дві мешканки Волині на Тернопільщину приїхали, аби, за їхніми словами, зайнятись підприємницькою діяльністю. Однак обрали інший шлях – кримінальний.

НАДІЯ ЧЕРНАК, потерпіла

«Вони прийшли. Двері були відкриті. Вони зайшли. Одна пішла туди, в кухню, до мене в кімнату і стала зі мною балакати. Каже, що ви, бачу, хворієте. Каже, в мене дід хворів, заснув на 3 дні, а потім проснувся і став людей лічити. І оте все передав мені. Треба свічечку. Взяла з полочки свічечку, ще води свяченої».

За своє липове лікування жінка вимагала винагороду, однак пані Надія їй відмовила. І поки пенсіонерка виганяла підозрювану з будинку, то зрозуміла, у сусідній кімнаті є ще хтось.

НАДІЯ ЧЕРНАК, потерпіла

«Я стала кричати. Кажу, з ким ти прийшла. Ні з ким. А тут виходить звідси дівчина молода. Я стала кричати, а вона до тієї сказала, за руку хапанула. І каже, що пішли, тут нема що робити».

Оглянувши опісля помешкання, своїх заощаджень у розмірі трьох тисяч гривень пенсіонерка так і не знайшла. Із криками про пограбування пані Надія вибігла на вулицю. На гамір прийшли і сусіди. Саме вони запам’ятали номер невідомої у селі іномарки, яку за кілька годин правоохоронці зупинили неподалік Луцька.

ПІДОЗРЮВАНІ

«Приїхали з Луцька, скуплятися горіхи приїхали. Заходили в кожну хату, питали за горіхи. Купляли. От і горіхи в нас є такі. Але ми не вспіли докупляти. По ціні не сходилися. Та й все».

ВОЛОДИМИР ГАЛЕВИЧ, начальник Кременецького райвідділу міліції

«Вказані особи доставлені в Кременецький райвідділ міліції. По даному факту проводиться досудове слідство за статтею 185 частиною 2 Кримінального кодексу України. І вказані особи перевіряються на причетність до скоєння аналогічних злочинів».

Сьогодні правоохоронці встановлюють, чи причетні жінки і до інших злочинів. Тих, хто володіє будь-якою інформацією, міліціонери просять звертатися за номерами телефону: (03546) 2-22-45 у Кременці або на лінію 102 у будь-який відділ внутрішніх справ.

(За матеріалами ВЗГ УМВСУ в Тернопільській області)

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top