Ви знаходитесь: Головна / Новини / Працівникам тепломереж видали заборговану зарплату

Працівникам тепломереж видали заборговану зарплату

Працівниками тепломереж, як і обіцяли, виплатили заборговані за кілька місяців кошти. Тепловики сподіваються, затримувати зарплату їм більше не будуть.

Нагадаємо, у вівтороку Тернополі протестували працівники теплових мереж. Люди вимагали зароблені за кілька місяців гроші.

«Зарплату! Зарплату! Зарплату!»

Тепловики прийшли під стіни міської ради та податкової. Тоді, їх запевнили, гроші до п’ятниці будуть.

ВЛАДИСЛАВ СТЕМКОВСЬКИЙ, заст. міського голови Тернополя

«Беру на себе зобов’язання забезпечити виплату заборгованості по заробітній платі працівникам підприємства до 23 жовтня 2015 року».

Свою обіцянку в мерії виконали, про це в ефірі телеканалу ІНТБ заявив міський голова Тернополя Сергій Надал.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Ми працювали над тим, щоб люди отримали свою зарплату, і вже починаючи з понеділка знайшли інші джерела, де можна отримати кошти, щоб дати тепловикам для виплати заробітної плати, і я з приємністю можу сказати, що сьогодні вже вся зарплата, по вересень, включно, разом зі всіма відпускними і іншими виплатами виплачена і зарахована на рахунки, на карточки працівників «Тернопільміськтеплокомуненерго», тобто ця проблема знята».

Слова міського голови підтверджують і працівники «Тернопільміськтеплокомуненерго», кажуть отримали зароблені, за кілька місяців, гроші.

АНДРІЙ, працівник КП «Тернопільміськтеплокомуненерго»

«На сьогоднішній день заборгованість погашена практично вся. Вчора ввечері поступили були останні кошти на даний момент заборгованості немає. В нас демонстрація була мирна, не політична, люди відстоювали свої кошти, свої зароблені гроші».

АНДРІЙ ЧУМАК, директор КП «Тернопільміськтеплокомуненерго»

«Ми отримали поверння нашої частини податкового кредиту в сумі 6 млн. і розрахувалися, в нас на сьогодні нема заборгованості по заробітній платі».

БОГДАН, працівник КП «Тернопільміськтеплокомуненерго»

«Зараз заборгованості немає, але ми за жовтень, місяць ще не закінчився і ми очікуємо, думаємо, що заборгованості більше не буде. І директор, і мерія будуть тому сприяти, щоб в нас не було більше заборгованості».

Водночас, сприяти цьому можуть і тернополяни. Тепловики звертаються до громадян із проханням розраховуватися вчасно за спожиті послуги.

НАТАЛІЯ ФОМЕНКО, економіст служби збуту теплової енергії у КП «Тернопільміськтеплокомуненерго»

«Від кожного тернополянина залежить чи буде в садочку, в школі тепло чи вчасно отримають, нехай, ту мізерну, але зарплату тепловики, які працюють по совісті і належним чином виконують свої обов’язки».

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top