Ви знаходитесь: Головна / Новини / Представники Опори розповіли, як проходить виборчий процес в області

Представники Опори розповіли, як проходить виборчий процес в області

Окрім популяризації та агітації суб’єкти виборчого процесу подекуди порушують законодавство. Представники Опори розповіли, найчастіше зловживають кандидати, розміщуючи агітацію у не встановлених для цього місцях. Для прикладу, ззовні та всередині громадського транспорту.

ІГОР ПРОЦИК, координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА в області

«Що стосується якраз розміщення агітації в тролейбусах, то за нашою інформацією власник перебуває десь за межами країни і як тільки він повернеться. Маю на увазі: власник підприємства, яке розміщувало там матеріали, як тільки він повернеться в Україну, то правоохоронні органи готові з ним провести відповідні дії».

Що ж до знайдених на днях необлікованих бюлетенів на «Терно-графі», представники Опори вважають, що на разі, підстав для скасування виборів в Тернополі – немає. 16 жовтня був складений акт про передачу бюлетенів ТВК, і лише вони можуть бути задіяні у голосуванні, наявність інших свідчитимуть про порушення.

ІГОР ПРОЦИК, координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА в області

«Звичайно, якщо ці бюлетені, якимось чином з’являться в урнах, але тут потрібно також сказати про те, що ці бюлетені повинні мати на собі печатку, мати на собі підпис відповідного члена ТВК, який видав цей бюлетень. Якщо, звичайно, ці факти будуть виявитися, що буде більше, ніж, відповідно, було завезено на конкретну дільничу виборчу комісію, тоді вже можна буде про ці факти говорити. Конкретні підстави для того, щоб скасувати вибори в Тернополі, на нашу думку, поки що не має».

На разі, за словами Ігора Процика, міська виборча комісія звернулася у ЦВК за роз’ясненням, а правоохоронні органи проводять розслідування. Водночас, громадськість, представники Опори, закликають: при виявлені порушень виборчого законодавства звертатися безпосередньо до правоохоронних органів.

ІГОР ПРОЦИК, координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА в області

«Коли до нас телефонують і нам говорять про ці порушення, то ми би хотіли також закликати громадськість бути активнішою у зверненні до правоохоронних органів. Інколи ми просто фізично не встигаємо, тому що нам надходить інформація і ми по мірі своєї можливості звертаємося до міліції».

Нагадаємо, в п’ятницю, 23 жовтня о 24.00 розпочнеться день тиші, це час, коли будь-яка партійна символіка та агітація заборонені.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top