Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільські правоохоронці викрили підпільний горілчаний міні-цех

Тернопільські правоохоронці викрили підпільний горілчаний міні-цех

Днями працівники  управління протидії економічній злочинності обласного управління внутрішніх справ викрили горілчаний міні-цех, який  мешканець села Ковалівка Монастириського району влаштував у себе вдома. 45-річний чоловік виготовляв незаконну продукцію сам та зберігав її у пластикових каністрах. Спиртні напої сумнівної якості  розливав у пляшки різних брендів із фальшивими акцизними марками.

ВАСИЛЬ САРАХМАН, старший слідчий УМВС України в області

«Житель села виготовляв в своєму підсобному господарстві дану продукцію та реалізовував її на ринку в місті Монастириський. Під час обшуку в даного громадянина було виявлено 130 пляшок різного роду з наклеєними марками акцизного податку, а також 50 літрів спиртосуміші готової для реалізації».

Незаконну продукцію, фальшиві акцизні марки, спиртометри та інше приладдя правоохоронці вилучили у підпільного підприємця. А саму спиртосуміш направили в експертну службу УМВС України для дослідження.

ВАСИЛЬ КОРОБЧУК, начальник відділу спеціальних видів експертиз НДЕКЦ при УМВС України в області

«До нас в лабораторію, в відділ спеціальних експертиз надійшли зразки рідин. В ході дослідження яких було встановлено, що дані рідини не відповідають вимогам державних стандартів України за органолептичними показниками, а саме: наявністю сторонніх включень, у вигляді завислих частинок, а також фізико-хімічними показниками – це міцністю і лужністю».

ВАСИЛЬ САРАХМАН, старший слідчий УМВС України в області

«За даним фактом порушене кримінальне провадження за статтею 199 частина 1 ККУ».

Санкція статті передбачає позбавлення волі на термін до семи років. Триває розслідування.

 

 

За матеріалами ВЗГ УМВСУ в Тернопільській області

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top