Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільські правоохоронці переходять на посилений режим служби

Тернопільські правоохоронці переходять на посилений режим служби

Попри те, що Тернопільщина – область порівняно спокійна, міліція все ж напоготові. Оскільки, стверджують, є чимало шансів дестабілізувати ситуацію в Україні, особливо в період місцевих виборів. Тож уже від завтра правоохоронці переходять на посилений режим служби. За словами начальника управління Олександра Богомола, працюватимуть правоохоронці без вихідних, а у день виборів цілодобово і навіть у більшому складі. Оскільки задля збереження громадського порядку та перебігу чесних виборів міліція заручились підтримкою надзвичайників і нацгвардійців. А із зони АТО відкликали навіть свій зведений загін.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник УМВСУ в області

«Активно проводимо роботу по виявленні можливих загроз, виявленню можливих терористичних десь загроз. Активно проводимо роботу по виявленню зброї та вибухівки для того, щоб десь передбачити, перешкодити таким випадкам».

ВІКТОР МАСЛЕЙ, начальник УДСНС в області

«Це посилення чергових змін пожежно-рятувальних підрозділів, тобто буде подвійний караул чергувати на цей період, який зможе як реагувати на надзвичайні події, ситуації в штатному режимі, тобто на пожежі, інші події, а також резервне відділення буде чергувати для реагування на всі події по виборах, на виборчих дільницях, які можуть виникати на цей період».

Особлива увага до цьогорічних місцевих виборів у правоохоронців пов’язана із ситуацією в країні. Та це не єдина причина. Важливим аспектом цьогорічного голосування залишається його чесний перебіг.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник УМВСУ в області

«Створено на території області 466 територіальних виборчих комісій. Це – 1 обласна, 17 районних, 14 міських, 8 селищних, 426 сільських, також 26 виборчих комісій для проведення виборів в новоутворених об’єднаних громадах. Крім цього, в області утворено буде 1181 виборчу дільницю, де буде проводитись голосування. Загалом в нас по області получається 1673 виборчих дільниці. Значна кількість особового складу, майже всі, скажемо так, десь одиниці вилетять, будуть залучені до охорони громадського порядку і забезпечення законного, належного проведення цих виборів».

Сьогодні правоохоронці уже працюють так би мовити у передвиборчому режимі. До прикладу, фіксують та реагують на порушення, допущені політичними кандидатами, такі, як нечесна агітація чи непрямий підкуп.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник УМВСУ в області

«Тобто винна особа повинна сказати, що я тобі даю цей продуктовий набір або даю інше матеріальне благо, проголосуй за такого-то кандидата. Це буде прямий підкуп виборців. Якщо роздається продуктовий набір, і там йде реклама, а немає прямого підкупу, що голосуй за цю особу, це не буде криміналом».

Правоохоронці наголошують, спроби вплинути на результати голосування для нечесних політиків і громадян можуть закінчитись притягненням до кримінальної відповідальності.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник УМВСУ в області

«Підкуп виборців, якщо такі, можливо будуть, знову ж таки, якщо це група осіб, якщо це учасники комісій беруть участь, знову ж таки відповідальність позбавлення волі на строк від 5 до 7 років. 158 зі значком 1 – це використання виборчого бюлетеня чужого. Кримінальна відповідальність, позбавлення волі на строк від 5 до 7 років з позбавленням права обіймати певні посади, займатися певною діяльністю на строк від 2 до 3 років».

Нагадаємо, від завтра у Тернополі починається також прийом заяв у поліцію.

 

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top