Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопіль має нового міського голову

Тернопіль має нового міського голову

Міська ТВК 28 жовтня передала офіційні дані в обласну комісію про те, як голосували тернополяни на виборах до обласної ради. Результати по 12 округах різняться, однак серед лідерів Блок Петра Порошенка «Солідарність» та партія «Свобода».

АНДРІЙ ДУШАК, заст. голови Тернопільської міської ТВК

«Йдуть дві партії. Я знаю, що перша: Блок Петра Порошенка, друга – «Свобода». Порахували область, виправляємо швиденько неточності, нам обласна комісія дала на це два дні, ми затягувати не будемо, ми буквально сьогодні виправимо ці неточності і приступаємо до підведення підсумків по меру міста Тернополя».

Голова обласної виборчої комісії каже, без помилок та неточностей справилася лише Теребовлянська районна виборча комісія. Багато протоколів з інших районів доводилося повертати на доопрацювання.

ГАЛИНА ЩИГЕЛЬСЬКА, голова Тернопільської обласної виборчої комісії

«В багатьох протоколах допускаються помилки і неточності, і, фактично, до сьогоднішнього дня прийнятих, більше половини були відправлені на уточнення».

Наразі, за кількістю опрацьованих протоколів, п’ятивідсотковий бар’єр долає 8 політичних сил. Лідерство утримує Блок Петра Порошенка «Солідарність», трохи відстає «Свобода», третіми є кандидати від партії «Батьківщина», за ними «Самопоміч», Радикальна партія Олега Ляшка, «Народний контроль», «Громадянська позиція» та «УКРОП».

ГАЛИНА ЩИГЕЛЬСЬКА, голова Тернопільської обласної виборчої комісії

«Звичайно, що ще ці показники будуть мінятися, тому що вони міняються в міру того, як надходять до нас протоколи з різних районів, оскільки в кожному районі є свої фаворити. Тому і теж ці показники не є остаточними і будуть ще мінятися».

Що ж до виборів міського голови Тернополя, як і зазначали екзит-поли, беззаперечним лідером є Сергій Надал. Соціологічні дані підтвердили й підбиті у міській ТВК підсумки.

АНДРІЙ ДУШАК, заст. голови Тернопільської міської ТВК

«В нас є лідер перегонів, який набрав абсолютну більшість, це є Надал Сергій Віталійович. За нього проголосувало 48 тисяч 911 виборців, що становить, приблизно, 60 % кількості виборів, тобто, другого туру у нас не буде».

Що ж до найближчих конкурентів переможця, то відрив між ними, кажуть, у міській комісії, чималий.

АНДРІЙ ДУШАК, заст. голови Тернопільської міської ТВК

«Перше місце: Надал Сергій Віталійович, як я сказав – 60 %, Пастух Тарас Тимофійович – зайняв друге місце, це 10,92 %, тобто, майже 11 %, і третє місце – Ландяк Петро Дмитрович – 8,3 %. Це є підсумковий протокол і я надіюся, якщо ми сьогодні підведемо підсумки по 42 округах Тернопільської міської ради, ми вже завтра затвердимо кінцеві результати».

Наразі, опрацьовано більше половини округів по місту, найбільшу підтримку на цей час має партія «Свобода».

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top