Ви знаходитесь: Головна / Новини / Трохи менше 21 тисячі тернопільських сімей вже отримують субсидії
Трохи менше 21 тисячі тернопільських сімей вже отримують субсидії

Трохи менше 21 тисячі тернопільських сімей вже отримують субсидії

Опалювальний сезон у Тернополі – триває. Втім, наразі на кількість охочих отримати субсидію це суттєво не вплинуло, запевняють в міському управлінні соціальної політики.

ВОЛОДИМИР СУЛИМА, начальник управління соціальної політики міськради:

«Не особливо збільшилась кількість сімей, які звертаються за призначенням субсидій. Починаючи з травня, звернулося до нас 17 тисяч 480 сімей для призначення житлових субсидій. Якщо без жовтня-місяця порівняти, то це, приблизно, 3 тисячі сімей у місяць зверталося. А у жовтні-місяці, на сьогодні, звернулося 3 тисячі 48 сімей».  

Таку ситуацію Володимир Сулима пояснює тим, що завдяки проведеній роз’яснювальній роботі багато городян звернулося з приводу призначення субсидій в попередні місяці. Втім, припускає, – кількість охочих оформити таку допомогу може збільшитись, коли мешканці міста отримають платіжки за газ та опалення. До напливу людей, запевняють в управлінні соціальної політики, готові.

ВОЛОДИМИР СУЛИМА, начальник управління соціальної політики міськради:

«Починаючи з 1 жовтня, в усіх житлово-експлуатаційних установах, згідно розпорядження міського голови, здійснюється прийом документів нашими працівниками, і також залучені працівники цих установ. Прийом документів здійснюється і в цих установах, і, безпосередньо, в управлінні соціальної політики».   

Нараховувати субсидії будуть, починаючи з місяця звернення. В цілому, таку допомогу від держави у Тернополі вже отримують близько 20 тисяч 800 сімей.

 

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top