Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / Уздовж фонтану «Сльози Гронського» висадили ялівець

Уздовж фонтану «Сльози Гронського» висадили ялівець

У Тернополі реалізовують комплексну програму озеленення. Замінюватимуть старі листяні дерева на хвойні. Наразі їх у місті росте близько 10 відсотків, а згідно з новою концепцією передбачено 40. Прикрасять не лише фонтан «Сльози Гронського», а й набережну та парк Тараса Шевченка, розповідають комунальники. 15 саджанців хвойних дерев – ялівця блю – висадили поблизу тернопільського ставу.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Це місце вибрали тому, що це – одна з центральних вулиць, де проходять туристи, які йдуть до нашого озера. Це – окраса нашого міста, тому було вирішено почати звідси. Вибрано саме не випадково дерева ялівець, тому що вони не бояться протягів. Вони придатні до нашого клімату і не потребують якогось спеціального поливання чи догляду».

Саджанці привезли з Польщі. Вартість одного деревця – в межах семисот-дев’ятисот гривень. Якщо ялівець блю сподобається місцянам, то згодом цей сорт хвої можна буде побачити і в інших частинах Тернополя.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, заступник начальника міського управління ЖКГ:

«Напевно, єдиний обласний центр, де прийнята повноцінна програма збереження насаджень і розширення їхньої гами. Висаджуємо хвойні породи дерев, сказано – хвойні дерева в першу чергу. Тому на даний час посилюємо парк і в подальшому збираємося з парку зробити заповідний фонд, надати статус».

Деревами опікуватиметься комунальне підприємство «Об’єднання парків культури і відпочинку міста Тернопіль».

 

Автор: admin

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top