Ви знаходитесь: Головна / Новини / У 2016 році ЗНО триватиме з 5 травня по 10 липня
У 2016 році ЗНО триватиме з 5 травня по 10 липня

У 2016 році ЗНО триватиме з 5 травня по 10 липня

В Україні триває підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання-2016. Тести абітурієнти складатимуть з 5 травня по 10 липня.

ЮРІЙ ШАЙНЮК, відповідальний за ЗНО в області:

«В тому проміжку будуть і ЗНО як державна підсумкова атестація для учнів 11 класу. В червні місяці це буде ЗНО з інших предметів. І, відповідно, буде протягом цього періоду ще і до 10 липня додаткова сесія для тих, хто з поважних причин не зміг взяти участі в основній сесії.  

За інформацією Українського центру оцінювання якості освіти, тестування проводитимуть з таких предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька, російська та французька мови.Втім, зареєструватися можна не більше, ніж на чотири дисципліни.

ЮРІЙ ШАЙНЮК, відповідальний за ЗНО в області:

«Особливістю тестування 2016 року буде те, що випускники загальноосвітніх навчальних закладів будуть складати державну підсумкову атестацію з української мови та двох предметів, на вибір: або з математики, або з історії України у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Державна підсумкова атестація з іноземної мови в 11 класі буде, але не у формі зовнішнього оцінювання, а випускного екзамену в школі».

Тестування, розповідає Юрій Шайнюк, проводитимуть за програмами, затвердженими у жовтні 2014. А от чи використовуватимуть дворівневі тести, які були новацією цього року, остаточно ще не вирішили.

Липневі події, пов’язані з вилученням серверів та зміною керівництва Українського центру оцінювання якості освіти, також не пройшли без наслідків для ЗНО-2016.

ЮРІЙ ШАЙНЮК, відповідальний за ЗНО в області:

«Йде підготовка і бази зовнішнього незалежного оцінювання, зокрема, бази реєстрації, бази тестів. Адже ми, знову ж таки, в силу тих обставин, які склалися, маємо сьогодні в цьому плані певні проблеми. Тому і реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання, буде відтермінована, скоріше за все, на цілий місяць, і розпочнеться з лютого».

До слова, охочі ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання та випробувати свої сили зможуть взяти участь у пробному тестуванні. Терміни його проведення, каже Юрій Шайнюк, визначать вже невдовзі.

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top