Ви знаходитесь: Головна / Новини / Багатодітній сім’ї з Березовиці таки дали землю

Багатодітній сім’ї з Березовиці таки дали землю

Багатодітній сім’ї з Великої Березовиці таки виділили законний шмат землі. Днями вони поділилися радісною звісткою, кажуть, тепер в планах побудувати свій будинок. Аби кожен член сім’ї мав свій куточок.

Вперше до немаленької, але такої дружної сім’ї Іваніцьких, знімальна група телеканалу ІНТБ завітала вкінці літа. Тоді, вони розповіли, як уживається двоє дорослих та п’ятеро дітей в однокімнатній квартирі.

ГАЛИНА ІВАНІЦЬКА, мама п’ятьох дітей

«Діти ростуть і нам тяжко. Тяжко бо треба, дівчинка, дівчинці було б добре окрему кімнату. А так ми всі, всі на купі».

Роками Галині Іваніцькій відмовляли у виділенні законної земельної ділянки. Мовляв, у наявності вільної немає.

ГАЛИНА ІВАНІЦЬКА, мама п’ятьох дітей

«Відмовити Іваніцькій Галині, у виділенні земельної ділянки під будівництво житлового будинку, господарських будівель і споруд у зв’язку з відсутністю таких земель».

ЛЕКСАНДРА ЧУРА, в. о. селищного голови смт. В. Березовиця

«В нас немає такої вільної землі, щоб, ага, той участок землі йде під будівництво, немає в нас. Є в нас зараз масив, але це для воїнів АТО. Якраз в кінці серпня мають затверджувати детальний план і мають роздавати хлопцям-атовцям земельну ділянку, там є щось 62 ділянки».

Однак, минуло лише три місяці і справа, яка тяглася роками зрушилася з мертвої точки.

ГАЛИНА ІВАНІЦЬКА, мама п’ятьох дітей

«Ну, після того, як ви в нас були, я ходила в сільську раду, вони трошки були незадоволені, що було телебачення, сказали, що помогти нічим не зможуть. Але заяву написала їм ще одну. Тоді я ходила на сесії сільської ради, послухати, як це відбувається. І побачила, що можна звернутися до кожного депутата нашої сільської ради окремо. І зверталася до наших депутатів, десь, напевно, до чоловік 15, зі зверненням, з проханням, щоб вони якось мені помогли вирішити мою проблему».

Врешті-решт, земля в сім’ї Іваніцьких таки з’явилася. Ділянку площею вісім сотих, виділили неподалік села Петриків.

ГАЛИНА ІВАНІЦЬКА, мама п’ятьох дітей

«Місце хороше і це, до речі, ця земля, де було біля бійців АТО, де хлопцям з АТО давали. Там залишилося кілька, вони зробили план, то там залишилося кілька вільних участків і вони дали не тільки мені одній багатодітній. Тут ще в Березовиці вони, напевно, ще чоловік п’ятьом дали».

В перспективі, багатодітна сім’я має надію звести там дім. Будь-якій допомозі, кажуть, будуть раді. А поки, плани мінімальні.

ГАЛИНА ІВАНІЦЬКА, мама п’ятьох дітей

«Наприклад, дерева чи кущики я вже хотіла б посадити, навіть, зараз. Через зиму, на весну, щоб вони вже починали зеленіти, якщо поприймаються».

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top