Ви знаходитесь: Головна / Новини / Бійцям не вистачає теплих речей

Бійцям не вистачає теплих речей

Минулого тижня чи не у всіх регіонах країни випав перший сніг та відчутно похолодало. Переміни погоди не оминули і Схід, де в окопах бійці продовжують боронити кордони держави. Волонтери кажуть, зараз там потрібно багато теплих речей та протизастудних засобів.

БОГДАН КІНДІЙ, волонтер Логістичного центру допомоги бійцям АТО

«Флісові кофти, можуть бути беушні, з гумунітарки, але в хорошому стані, перепрані, складені гарно, на подобі ось цих, як на мені. Не вистачає генераторів на освітлення, бензопили, для того, щоб дрова різати, на утеплення. Термобілизна».

Не вистачає на передовій і ліків, переважно від застуди та ГРВІ.

БОГДАН КІНДІЙ, волонтер Логістичного центру допомоги бійцям АТО

«Протизастудні, протизапальні. Так же само 66-й мобільний госпіталь, який знаходиться в Красноармійську просить гентаміцин, адреналін. Тому, що зараз дуже багато поранених, ми день назад до них дзвонили, в суботу чи п’ятницю ввечері, навіть, часу не мали розмовляти, бо дуже багато було поранених».

Аби хоч якось підсолодити військові будні бійців в Логістичному центрі вже готуються до Миколая. Збирають для бійців подарунки, які на початку грудня планують відправити на передову.

БОГДАН КІНДІЙ, волонтер Логістичного центру допомоги бійцям АТО

«До цієї акції ми збираємо індивідуальні подаруночки. Ті ж самі флісові кофточки, якусь термо-теплобілизну. Індивідуальні пакуночки Миколайчики. Хочемо хлопців пригостити, щоб вони не забували, знали, що про них думають, що про них дбають. І випікати, хто має бажання, такі плеченька «миколайка» і розмальовувати».

Охочі допомогти волонтерам, а таким чином, і бійцям, можуть звертатися, незмінно, у Логістичний центр, що на вулиці Збаразькій, 16.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top