Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / Виконком вирішив збільшити бюджет міста на 16 мільйонів

Виконком вирішив збільшити бюджет міста на 16 мільйонів

Новий виконком вирішив збільшити бюджет міста в поточному році на більш як 16 мільйонів гривень. Чимала частина цих коштів піде на зарплату освітянам та медикам.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Працівникам позашкільної та дошкільної освіти, тобто дитячі садочки і різні групи, це 3 млн. 133 тис. грн. Крім того буде спрямовано на заробітну плату вчителям в школах – більше 1,5 млн. грн. Хоча це є завдання Кабінету Міністрів, Уряду, який зобов’язаний фінансувати дані статті видатку, але оскільки Уряд не фінансує, на жаль, освіту і медицину, ми змушені виділяти ці кошти з міського бюджету».

Ще майже мільйон гривень спрямували на заробітну плату лікарям. 400 тис на придбання медикаментів для медичних установ, а ще на проведення вакцинації та на харчування в лікувальних закладах. Окрема частина видатків стосується і оплати харчування в школах та садочках.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«760 тис. грн. спрямовується на харчування дітей в школах, садочках. 100 тис. грн. спрямовується на харчування дітей учасників АТО. Для проведення ремонтних робіт і придбання необхідного інвентаря для дитячого садочку №3 на вул. Юності, мільйон 780 тис. грн. з тою метою, щоб до кінця року завершити ремонти і садок почав функціонувати».

Понад 4 млн. гривень виділять на проведення капітальних ремонтів житлового фонду. Також оновлять ще кілька вулиць.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Виділено кошти на капітальний ремонт міжквартального проїзду за адресою Володимира Великого, 4 – Бульвар Вишнівецького, 5, Володимира Великого, 4 – Бульвар Вишнівецького, 7, також капітальний ремонт асфальто-бетонного покриття міжбудинкового проїзду за адресою 15 Квітня, 9 – Бульвар Куліша, 10, 15 Квітня, 9 – Київська, 18 і 15 Квітня – Бульвар Куліша».

Дані пропозиції виконавчий комітет пропонує затвердити на черговій сесії міської ради, яка, нагадуємо, відбудеться 24 листопада.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top