Ви знаходитесь: Головна / Новини / Вирішувати питання міській владі допомагатимуть експерти

Вирішувати питання міській владі допомагатимуть експерти

Фахівців різних галузей залучать для допомоги міській раді. Там планують сформувати експертні групи, які працюватимуть виключно на громадських засадах.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«До прикладу, є депутатські комісії, які створені по різних напрямках. Також є профільні управління міськради, які працюють по цих напрямках. Є пропозиція: залучати до прийняття рішень експертів в усіх цих сферах життя. Скажімо, в сфері освіти, так, рекомендації стосовно прийняття тих чи інших рішень, в тому числі кадрових, мають давати самі освітяни. В сфері медицини, які необхідно робити ремонти, яке необхідно купляти обладнання, на яку більше галузь медицини спрямовувати увагу, які рішення приймати кадрові і так далі, також мають давати рекомендації медики. Таке саме має бути в транспорті, в економіці, фінансах і в кожній сфері життя».

Експертами стануть, як зазначив міський голова, люди досвідчені. Якщо це освітня сфера, то вчителі чи викладачі, економічна – практикуючі фінансисти. Експертних груп, за словами тернопільського очільника, буде кілька, відповідно до напрямків життєдіяльності міста.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Будемо мати готові пропозиції. Узгодимо з людьми, які погодились бути експертами. Тоді, звичайно, ми винесемо їх на відкрите оприлюднення. Зробимо якусь прес-конференцію, на якій представимо керівників цих експертних рад чи учасників експертних рад. Це будуть люди, які будуть працювати на громадських засадах, які мають якусь певну позицію, які мають досвід в тій чи іншій сфері життєдіяльності. Які готові брати на себе відповідальність стосовно рекомендацій тих чи інших рішень».

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top