Ви знаходитесь: Головна / Новини / Волонтери печуть пряники, аби придбати бійцям авто
Волонтери печуть пряники, аби придбати бійцям авто

Волонтери печуть пряники, аби придбати бійцям авто

Більше півтори тисячі медових пряників планують зробити тернопільські волонтери. В одній з пекарень смаколики випекли, третину з них вже розмалювали, однак роботи, кажуть активісти, ще вистачає.

ЛІЛЯ МУСІХІНА, волонтер

«Зараз ми їх розмальовуємо, сподіваємося до завтра закінчити. Чому так швидко? Тому, що по рецептурі тіста в нас ідуть жовтки, білки ми використовуємо для декорування самих пряників, і виходиться так, що, оскільки, в приміщенні, самі відчуваєте, тепло, мусимо впоратися якомога швидше. Виглядають гарно, приурочені до Різдвяних та зимових свят».

Придбати та посмакувати святкові ялинки, хатинки та чоловічків вже на вихідних запропонують тернополянам. Однак, більшість виготовлених ласощів відправлять на продаж за кордон. Виручені кошти стануть чималою частиною суми, яку збирають на купівлю авто для бійців розвідроти.

ЛІЛЯ МУСІХІНА, волонтер

«Домовилися з деякими українськими діаспорами, вони погодилися взяти на реалізацію. Так, зрештою, ми вже робили не один раз. В принципі, ця наша бізнес-ідея, можна сказати, дуже вдала, бо вдавалося і купувати, завдяки пряникам, завдяки цій ідеї, і берці, і автомобіль, і оптику, тобто, ми продовжуємо працювати в цьому ж дусі».

Охочі допомогти волонтерам-кондитерам можуть приходити в штаб Самооборони, що на вул.Грушевсього, 1.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top