Ви знаходитесь: Головна / Новини / В області розпочали ліквідовувати міліцію

В області розпочали ліквідовувати міліцію

Відтепер міліції та міліціонерів – немає. Всі вони звільнені. Когось скоротили, когось перевели у Національну поліцію. І то тимчасово, адже, останні ще мають пройти відповідне атестування.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, т. в. о. начальника Головного управління Національної поліції в Тернопільській області

«Було 3279 посад, зараз залишилося 2461 посада, 818 посад було скорочено. Ліквідовано зараз «Грифон», ліквідовано спеціальну міліцію, спецпризначення, тобто, «Беркут» колишній. Практично ліквідовані підрозділи ДАІ в райвідділах, залишився відділ ДАІ при ГУ Національної поліції до кінця 2016 року».

Загалом, структура поліції зазнала чимало змін. Олександр Богомол заявив, головне завдання – це максимально вивести нових поліцейських на вулиці міста та області, аби підвищити громадську безпеку.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, т. в. о. начальника Головного управління Національної поліції в Тернопільській області

«Створено на території області 6 кущових підрозділів. Кущ «Тернопіль» буде підпорядковуватися Тернопіль, Тернопільський район, Зборів. Ми будемо планувати про те, що нова патрульна поліція, коли приступить до виконання свої службових обов’язків, вона буде цей кущ обслуговувати. Підпорядкування Бережанам буде Козова, Підгайці, під Кременцем: Шумськ, Ланівці, під Підволочиськом: Збараж, Гусятин, Теребовля: Бучач і Монастириська і під Чортковом: Борщів і Заліщики».

Після реорганізації деякі підрозділи будуть підпорядковуватися безпосередньо головному офісу Національної поліції України. Зокрема, мова йде про департаменти боротьби з наркозлочинністю, з економічними злочинами, теперішній МРЕВ, а в майбутньому ще й Центр обслуговування населення та експертно-криміналістичний центр. Наразі, формується керівний склад Національної поліції в області, а також затверджений тимчасовий штат працівників.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, т. в. о. начальника Головного управління Національної поліції в Тернопільській області

«Два тижні ми перебирали кожного чоловіка, для того, щоб ми могли оприділитися, хто вартий, хто не вартий, для того, щоб прийняти на роботу в поліцію. Хоча, цей відбір, фактично, в нас пішов в 2 етапи: перший етап, це, поки що, ми самі розбиралися, потім з нами будуть розбиратися представники Національної поліції України. Прохання до громадських організацій, до громадян, надавати інформацію про те, що це за працівники, як вони далі працюють, як вони працюють на вулицях».

Наразі, в тернопільській поліції залишається 257 вакантних посад. На них, кажуть правоохоронці, найближчим часом оголосять конкурсний набір.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top